Destiny 2 – premiera gry już dziś!

0
Destiny 2
Rate this post

Beta Destiny 2 to największe tego typu przedsięwzięcie firm Bungie oraz Activision Publishing. Destiny 2 oferuje pełną akcji i dramatyzmu historię z charyzmatycznymi bohaterami oraz ogromne światy do eksploracji. Niespełna 70 branżowych wyróżnień i nominacji przed premierą.

Santa Monica, Kalifornia – 5 września 2017 – Firmy Bungie i Activision Publishing, Inc., wspólnie należące do spółki Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), dostarczą światowej sławy grę akcji typu FPS graczom na całym świecie już 6 września o północy czasu polskiego. Gra Destiny 2 jest dostępna w sprzedaży detalicznej w wersji na PlayStation 4 (z dodatkową zawartością ekskluzywną czasowo*) oraz Xbox One (subskrypcje PlayStation Plus lub Xbox Live Gold jest wymagana dla kluczowych funkcji). Celebrując największą betę w historii Bungie i Activision Publishing i zgarniając niemal 70 globalnych wyróżnień i nominacji, włączając w to branżowe tytuły „Najlepszej gry wieloosobowej i najlepszej gry społecznościowej/sieciowej” na targach Gamescom 2017 i „Najlepszej gry PC” na E3 2017, Destiny 2, kontynuacja światowego hitu Destiny, rokuje na jedną z największych premier tego roku.

Ponadto, Destiny 2 będzie dostępne również w wersji na PC już 24 października zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i w wersji cyfrowej poprzez Battle.net, sieciową usługę Blizzard Entertainment. Będzie to pierwsza gra spoza oferty Blizzarda oferowana cyfrowo w takiej formie.

Wyprodukowane przez Bungie, Destiny 2 to wielce oczekiwany sequel, który zabiera graczy w epicką podróż po wszechświecie, by ocalić ludzkość przed całkowitą anihilacją. Gra jest adresowana zarówno do nowych graczy, jak również oddanych weteranów, oferując wszystkim szereg trybów i aktywności do odkrycia. Destiny 2 to historia upadku ostatniego bastionu ludzkości na Ziemi, okupowanego przez nowe, potężne zagrożenie. Gracze muszą opanować swoje moce i arsenał do perfekcji, by zjednoczyć siły i wspólnie odzyskać to, co utracone.

„Wspaniała historia. Niesamowite postaci. Groźny wróg. Klarowna misja. Piękny, rozległy świat do eksploracji. Oraz, oczywiście, wspaniała, innowacyjna rozgrywka, dobra zarówno dla grających solo oraz z przyjaciółmi. Destiny 2 ma to wszystko” – powiedział Eric Hirshberg, prezes Activision. – „Nie ważne, czy jesteś jednym z milionów fanów, którzy stanowią już część społeczności, czy też dopiero wkraczasz do świata Destiny, ta gra jest czymś, co docenią różni użytkownicy. Nie możemy się doczekać, by podzielić się nią z Wami.”

Prezes Bungie, Pete Parson, powiedział, “Destiny zostało stworzone w taki sposób, aby łączyć graczy i jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią społecznością, która potrafi tchnąć życie w nasze światy. Dla nas liczą się historie, wspomnienia i przyjaźnie, jakie zawiązują się, gdy ludzie są razem”. „Destiny 2 to dusza, pasja i energia niesamowitego zespołu Bungie, a premiera gry to zwieńczenie wieloletniej współpracy z Activision, by dostarczyć grę milionom ludzi na całym świecie.” – dodał Pete Parson.

W Destiny 2 gracz wciela się w tak zwanego “Strażnika”, jednego z wybrańców ludzkości. Wśród dostępnych modeli rozgrywki znalazła się kinowa kampania fabularna, która zaprowadzi każdego gracza w najbardziej okazałe zakątki wszechświata, by następnie spróbować sił w kooperacyjnych misjach typu Szturm. Gracze mogą również liczyć na dziesiątki zadań, przygód, brać udział w misjach zwiadowczych lub odkrywać sekrety Zaginionych Sektorów. Strażnicy mogą łączyć siły na wiele sposobów, aby zdominować szereg publicznych i heroicznych eventów rozsianych po całej grze. Na fanów rywalizacji Destiny 2 ma w swojej ofercie intensywne rozgrywki w formacie 4 na 4 w ramach tak zwanego Tygla. Wisienką na torcie jest ulubieniec fanów w postaci przeznaczonej dla 6 osób misji Raid. Pierwsza tego typu aktywność będzie dostępna już 13 września o 19:00. Niedługo po premierze gry, na serwery trafi zupełnie nowa, społecznościowa funkcja o nazwie „Gry z przewodnikiem”, której założeniem jest pomóc graczom łączyć się w grupy dla najbardziej wymagających aktywności w Destiny 2.

Destiny 2 otrzymało klasyfikację PEGI 16+. Produkt dostępny jest także w pakietach Destiny 2 – Gra + karnet na zestaw dodatków, Destiny 2 – Cyfrowej Edycji Specjalnej zawierającej ekskluzywną zawartość, Edycji Limitowanej oraz Edycji Kolekcjonerskiej, zawierającej torbę Destiny 2 – Frontier Bag, pakiet dodatków, ekskluzywną zawartość kolekcjonerską oraz kolekcjonerskie pudełko.

Zawartość ekskluzywna czasowo to w przypadku PlayStation 4 dodatkowa mapa dla trybu rywalizacji, 3-osobowa misja Strike, biało-niebieski statek kosmiczny, a także specjalne zestawy uzbrojenia i ekskluzywna broń egzotyczna:

Więcej informacji na temat gry znajduje się na www.DestinyTheGame.com i w oficjalnych kanałach @DestinyTheGame na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Społeczność może komunikować się bezpośrednio z developerami poprzez www.Bungie.net, Facebook i oficjalne kanały @Bungie na Twitterze, Instagramie oraz www.Twitch.tv/Bungie.

O Bungie

Bungie to niezależne studio deweloperskie, którego własność pozostaje w rękach pracowników. Firma specjalizuje się w tworzeniu światów, które swoim pełnym nadziei nastrojem inspirują rzesze pełnych pasji graczy do tworzenia społeczności fanowskich. Przez ponad 25 lat istnienia założenia te doprowadziły do stworzenia niektórych z najbardziej rozpoznawalnych na świecie serii gier, takich jak Marathon, Myth, Halo i Destiny. Obecnie Bungie koncentruje swoje wysiłki na tworzeniu kolejnego, niecierpliwie wyczekiwanego rozdziału kronik uniwersum Destiny, w postaci Destiny 2.

O Activision Publishing, Inc.

Posiadająca swoją siedzibę główną w Santa Monica w Kalifornii, firma Activision Publishing, Inc. znajduje się w czołówce światowych producentów oraz wydawców w branży rozrywki elektronicznej, z tego względu działa w wielu regionach świata. Aby znaleźć więcej informacji o Activision oraz jej produktach można znaleźć na stronie firmy, www.activision.com, a także śledząc oficjalne konto na Twitterze – @Activision.