Wiedźmin 3 z trybem FPP gotowy do pobrania!

0
Wiedźmin 3 FPP mod
Rate this post

W ostatnim czasie pojawiało się dużo informacji na temat modyfikacji powstającej do Wiedźmina 3, której autorem jest SkacikPL. Na szczęście długo wyczekiwany mod FPP jest już dostępny do pobrania!

Po zainstalowaniu modyfikacji do Wiedźmina 3 spotkamy się jednak z pewnymi ograniczaniami. W trybie FPP nie można toczyć pojedynków ani jeździć konno. Ograniczenie wprowadzono ze względów praktycznych, gdyż widok oczami bohatera podczas żwawej walki sprawiałby, że wszystko zlewałoby się w całość. Zbliżając się do przeciwnika kamera płynnie przechodzi za plecy Geralta. Po zakończeniu pojedynku ponownie możemy cieszyć się widokiem z perspektywy FPP. Identyczna sytuacja występuje podczas jazdy konno oraz rozmowy z NPC.

Autor modyfikacji informuje również, że autorska łatka nadal posiada pewne błędy. Największym problemem są znikające postacie, zarówno NPC jak i przeciwnicy. W kolejnych aktualizacjach powinniśmy oczekiwać poprawy.

Wszystkich chętnych do pobrania moda zapraszamy tę stronę. Poniżej zamieszczamy również materiały w postaci filmu jak i zdjęć z nowego moda do Wiedźmina 3: