W Orange rusza Światłowód 2.0

0
Rate this post

Orange wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy intensywnie korzystają z internetu. Operator wskazuje, że w polskich gospodarstwach domowych do jednej sieci jest podłączonych średnio 6 urządzeń jednocześnie. To liczba, która stale rośnie; mamy już smart pralki, a nawet inteligentne żarówki, a wszystkie takie urządzenia łączą się z Wi-Fi. Aby zapewnić jak najwyższą prędkość pobierania danych na każdym sprzęcie, Orange zaprezentował Światłowód Pro 2.0.

Niezawodny internet z Orange Światłowód Pro 2.0

Widzisz „superszybki internet”, myślisz: światłowód. I rzeczywiście, żadne inne rozwiązanie nie oferuje w warunkach domowych tak sprawnego pobierania oraz wysyłania danych, jak połączenie światłowodowe. Dodatkowymi zaletami światłowodu są wysoka stabilność, niski ping i odporność na złą pogodę; nawet silny wiatr nie powinien doprowadzić do zerwania łączności z internetem.

Dotychczasowa oferta internetu światłowodowego Orange zachwycała prędkością pobierania danych – aż do 1 Gb/s. Najnowsza opcja daje jednak jeszcze więcej! Superszybki Światłowód Pro 2.0 umożliwia osiągnięcie łącznej prędkości internetu do 2 Gb/s łącznie na kilku urządzeniach. To rozwiązanie, które jeszcze bardziej podnosi jakość połączenia. Bo gdy podłączysz do sieci przez Wi-Fi lub kablem Ethernet dwa sprzęty, np. telewizor i konsolę, to oba będą pobierać dane z prędkością aż do 1 Gb/s.

Superszybki internet w pakiecie

Szybki internet Orange Światłowód Pro 2.0 możesz zamówić oddzielnie lub w ramach wygodnej i opłacalnej oferty Orange Love.  Masz kilka opcji do wyboru:

  • Światłowód Pro 2.0 bez usług dodatkowych,
  • superszybki światłowód od Orange z TV i telefonem internetowym,
  • superszybki światłowódz abonamentem komórkowym,
  • albo pełen pakiet usług: internet światłowodowy, telewizja, abonament komórkowy i telefon internetowy.

Bez względu na to, czy kupisz światłowód od Orange osobno, czy w pakiecie, wszystkie usługi będziesz mieć na jednej umowie  i fakturze. Jeśli zatem zdecydujesz się na zestaw, to za całość (np. światłowód i abonament komórkowy) zapłacisz jednym przelewem, a usługi w pakiecie wychodzą taniej, niż w przypadku płacenia za każdą z nich osobno.

Na dodatek przez pierwsze 2 miesiące nie płacisz za abonament – wystarczy, że zamówisz swoją usługę przez internet! Do pakietu Orange Love możesz też dołączyć swoje konto Netflixa i korzystać z niego przez 6 miesięcy za darmo.Superszybki internet Orange Światłowód Pro 2.0 to zatem nie tylko znakomite połączenie z siecią, ale też cały pakiet korzyści!