Trancelation – nowa, niezwykle wciągająca gra zręcznościowa studia MythicOwl dostępna na hands-on demo podczas targów PGA.

0
Trancealation
Rate this post

Studio MythicOwl ujawnia swoją nową produkcję – Trancelation i zaprasza wszystkich graczy na demo gry podczas targów PGA. Zanurz się w psychodeliczny świat, wykaż się zręcznością w ekstremalnej rozgrywce łączącej refleks i błyskawiczne skojarzenia. Weź udział w konkursie podczas PGA i wygraj jedną z sześciu nagród!

Już w październiku, podczas Poznań Game Arena wszyscy ci, którzy cenią sobie dynamiczną rozgrywkę a jednocześnie lubią zdobywać nowe umiejętności, będą mieli okazję połączyć obie rzeczy grając w nową produkcję studia MythicOwl – Trancelation.

Zobacz teaser trailer

Jeśli chcesz sprawdzić swój refleks i umiejętność szybkiego kojarzenia słów koniecznie odwiedź stoisko MythicOwl podczas targów PGA w hali 5A, stoisko 54. Developerzy po raz pierwszy oddadzą w ręce graczy PC demo produkcji, nad którą pracują. Do dyspozycji będą trzy, zróżnicowane pod względem trudności i tematyki poziomy, sprawdzające szybkość reakcji i precyzję. MythicOwl przygotował również dla odwiedzających konkurs – każdego dnia, jedna osoba, z najwyższym wynikiem z trzeciego poziomu gry otrzyma klawiaturę BlackWidow Ultimate firmy Razer. Wśród wszystkich uczestników konkursu zostaną rozlosowane również trzy pary okularów neonowych a każdy odwiedzający stoisko Trancelation otrzyma fosforyzujące gadżety.

O Trancelation

Trancelation to hardcorowa gra zręcznościowa, wymagająca od gracza błyskawicznego działania oraz łączenia odpowiednich elementów. Refleks i precyzja to jedne z najważniejszych umiejętności, które powinieneś posiadać, by osiągać najlepsze wyniki w grze.

Bardzo lubię gry zręcznościowe, w których wpadasz we flow, rytm, pewnego rodzaju trans, który jest dodatkowo potęgowany przez muzykę i efekty wizualne. A jak przegrasz, to odruchowo naciskasz „Retry”. – mówi Piotr Korgul, Lead Designer i pomysłodawca Trancelation. – Chcę zrobić grę, która będzie się podobała właśnie z tych samych powodów. Połączyłem to z aspektem językowym, bo chyba jeszcze nikt tego nie zrobił – a okazuje się, że świetnie to do siebie pasuje. Neony, trans, muzyka elektroniczna, języki – wiem że to brzmi jak szalony pomysł, ale kto nie lubi szalonych pomysłów?

Wykaż się niezwykłą zręcznością i perfekcyjnie kieruj świetlistą kropką, poprawnie łącząc odpowiednie wyrazy w trybie głównym lub zbierając krążki na mapie w trybie dodatkowym. Unikaj wrogów i przeszkód, które natychmiast pozbawią Cię życia. Korzystaj z bonusów w postaci bomby, tarczy i dodatkowego życia, oraz zbieraj punkty za każde poprawnie przypisane słowo lub zebrany krążek!

Łączenie słów i szukanie odpowiedników – to tryb, który będzie dostępny już podczas PGA. Z trybem dodatkowym zapoznasz się w finalnej wersji Trancelation.

Główne cechy gry

  • Dynamiczna, niezwykle wciągająca rozgrywka. Syndrom jeszcze jednej rundy nigdy nie był tak silny!
  • Łącz słowa w powiązane ze sobą logicznie pary w trybie głównym. Działaj szybko, bo czas jest ograniczony!
  • Zbieraj krążki, by uzyskać jak najlepszy wynik w trybie dodatkowym. Bądź coraz lepszy i bij własne rekordy.
  • Daj się ponieść transowej muzyce.
  • Psychodeliczna atmosfera zatopiona w neonowej kolorystyce.
  • Innowacyjne połączenie gry zręcznościowej z szybkim kojarzeniem słów. Idealne rozwiązanie dla fanów zręcznościówek i zdobywania nowych umiejętności.

Pamiętaj by dodać Trancelation do swojej wishlisty na Steam: (http://store.steampowered.com/app/716560/Trancelation/)

By dowiedzieć się więcej o twórcach odwiedź oficjalną stronę gry: http://www.mythicowl.com/trancelation/, profil gry na Facebooku i Twitterze.