DLC Retribution dla Call Of Duty: Infinite Warfare już dostępne na PlayStation 4

0
Infinite Warfare Retribution DLC
Rate this post

Najnowszy zestaw DLC zawiera cztery nowe, niesamowite mapy do gry wieloosobowej,w tym nowe spojrzenie na klasyczną mapę Warhawk. Najnowsze kooperacyjne doświadczenie „Bestia z Otchłani” stanowi długo wyczekiwany finał kampanii Zombie z Infinite Warfare.

Call of Duty: Infinite Warfare Retribution, czwarty zestaw DLC do najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Stanach Zjednoczonych w 2016 r. (pomijając dystrybucję w zestawach ze sprzętem), jest już dostępny do pobrania na konsolę PlayStation 4.

PlayStation Network. Wydany przez Activision, a stworzony przez Infinity Ward dodatek Retribution zawiera cztery nowe, niesamowite mapy do gry wieloosobowej, jak również ostatnią przygodę Zombie, zatytułowaną Bestia z Otchłani, która zabierze graczy do opuszczonej bazy wojskowej na odległej, lodowej planecie, gdzie będą musieli stawić czoła hordom nieumarłych.

Od samego początku naszym celem było zapewnienie graczom Infinite Warfare pełnej dowolności w wyborze najbardziej odpowiadającego im stylu walki, aby czuli się dobrze na wszystkich mapach. Retribution spełnia tę obietnicę i nie możemy się doczekać, aż nasza społeczność wkroczy do gry”, powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. „Dodatkowo Retribution to finał naszej opowieści Zombie. Zabieramy więc graczy w całkiem nowe miejsce, pełne sekretów i zagadek, gdzie odkryją prawdziwą motywację stojącą za działaniami swojego przeciwnika”.

Retribution to podsumowanie pięcioczęściowego doświadczenia Zombie Infinite Warfare, Bestia z Otchłani. Przerażająca fabuła trybu kooperacji przedstawia powrót Willarda Wylera, enigmatycznego czarnego charakteru, któremu głos i model postaci zapewnił Paul Reubens (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham). Wylard ponownie uwięził czterech głównych bohaterów w swoim całkowicie nowym horrorze.

Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie. W miarę upływu czasu gracze odkrywają coraz to więcej zainfekowanych członków drużyny, a w międzyczasie są zmuszeni walczyć ze stadami nieumarłych, aby odkryć prawdę i opuścić plany filmów Wylera raz na zawsze. Bestia z Otchłani zawiera także nowe bronie, pułapki i wiele innych elementów, które uzupełnią unikatową akcję w stylu Call of Duty. W obsadzie wracają Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Poindexter”, Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Legion Samobójców) jako „AJ”, Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Andre” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Sally”, wspólnie wieńcząc opowieść.

Retribution zawiera również cztery nowe mapy do gry wieloosobowej:

  • Carnage – postapokaliptyczny tor wyścigowy na wybrzeżu Kalifornii. Carnage oferuje dogodne punkty do strzału na daleki dystans i zagrożenia środowiskowe – w tym pułapki ogniowe, które gracze mogą odpalić, by usmażyć wrogów.

  • Heartland – w Heartland drużyny zawalczą łeb w łeb w symulacji małego amerykańskiego miasteczka, która jest nowym spojrzeniem na klasyczną mapę Warhawk znaną z Call of Duty: Ghosts. Gracze mogą wskoczyć na przekąskę do lokalnej lodziarni, a następnie zdjąć przeciwników z ulicy za pomocą Generatora Czarnej Dziury.

  • Altitude – osadzona w luksusowym, podniebnym centrum handlowym ulokowanym na obrzeżach wszechświata, Altitude rzuca graczy w chaotyczny środek, gdzie sprawne flankowanie jest kluczem do sukcesu. Dodatkowo mapę otaczają efektowne, unoszące się w powietrzu wodospady.

  • Depot 22 – to speluna na skraju cywilizacji i jednocześnie trójliniowa mapa idealna do starć na średni dystans. Gracze mogą walczyć w zwarciu w kantynie lub dorwać wrogów na wagonach pędzącego pociągu.

Zestaw map Call of Duty: Infinite Warfare Retribution jest dostępny w znakomitej cenie jako część Karnetu Sezonowego Call of Duty: Infinite Warfare, którą można zakupić samodzielnie lub jako część edycji Legacy Pro oraz Digital Deluxe. Karnet Sezonowy oferuje tańszy dostęp do czterech DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare wydawanych w 2017 roku (niższa cena niż w przypadku indywidualnego zakupu każdego z zestawów). W momencie zakupu Karnet Sezonowy gwarantuje również dostęp do trzech nowych broni, jak również 10 rzadkich zrzutów zaopatrzenia oraz 1000 sztuk złomu potrzebnego do stworzenia prototypowej broni.

Wydawcą Call of Duty: Infinite Warfare jest Activision Publishing, Inc., spółka należąca do Activision Blizzard, Inc. [NASDAQ: ATVI], a developerem studio Infinity Ward. Call of Duty: Infinite Warfare Retribution debiutuje już dziś, najpierw na PlayStation 4, a w przyszłości na pozostałych platformach. Gra otrzymała klasyfikację wiekową PEGI 18 (tylko dla dorosłych). Po więcej informacji zapraszamy na http://www.callofduty.com/. Fani mogą również śledzić @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.