Premiera Star Wars: Battlefront 2 w 2017 roku!

0
Premiera Star Wars: Battlefront 2 w 2017 roku
Rate this post

Zamiast Battlefielda będzie Battlefront!

Dyrektor finansowy Electronic Arts – Blake Jorgensen na specjalnej konferencji dla inwestorów wypowiadał się na temat przyszłości serii Battlefront. Przedstawiciel EA nie trzymając długo w niepewności oznajmił, że już w 2017 roku zagramy w Star Wars: Battlefront 2.

„Nie będziemy mieć kolejnego Battlefielda w przeciągu następnych lat. W przyszłym roku otrzymamy nowego Battlefronta, to gra w uniwersum Star Wars.”

Jorgensen oznajmił również, że pierwsza część serii Star Wars: Battlefront sprzedana została w 14 milionach egzemplarzy, co stanowiło całkiem zadowalający wynik. Po takim sukcesie Electronic Arts postanowiło rozwijać dalej serię Battlefront. Pierwsza część serii mimo sukcesu sprzedaży spotkała się liczną krytyką na tle niedopracowań. Twórcy nie zostają obojętni na sygnały od graczy i zapewniają, że Battlefront 2 będzie zdecydowanie bardziej dopracowane. 

Star Wars: Battlefront 2 prawdopodobnie otrzyma również kampanię single-player, co można wywnioskować z sugestii wiceprezesa EA – Patricka Söderlunda.