Super moce, umiejętności i nowa zawartość na serwerach GTA Online

0
GTA Online Power Play Update
Rate this post

Rockstar nigdy nie zawodzi swoich graczy, dlatego i tym razem przygotował coś wyjątkowego dla swoich fanów GTA Online.

Dość niespodziewanie na serwerach GTA Online pojawiła się nowa aktualizacja, w której zawita szereg nowych zdolności. Każdy z zawodników od teraz może korzystać z mega skoków, super siły oraz niewidzialności!

Bardzo ważne jest, że twórcy GTA Online w dalszym ciągu wspierają swoją produkcję nie tylko na komputerach PC, ale także na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Najlepszym przykładem wsparcia jest opublikowana dziś aktualizacja Power Play do GTA Online – jest to kolejne rozszerzenie do gry i nie zapowiada się, by było ostatnie.

Aktualizacja Power Play to jednak nie zwykłe rozszerzenie, lecz prawdziwa modyfikacja rozrywki. Nowa zawartość wprowadza do gry zestaw specjalnych, czasowych super umiejętności (power-upów),  które gracz podczas rozgrywki może dowolnie łączyć, lecz w danej chwili użyta może być tylko jedna moc. Spis mocy z Power Play znajdziecie poniżej:

  • Beasted – zamienia graczy w bestie, które mogą korzystać z niewidzialności, super skoku i super siły.
  • Zoned – spowalnia czas i daje sporą przewagę snajperom.
  • Doped – zielona mgła wpływa na graczy, którzy nie zauważą atakujących rywali.
  • Raging – szał dla całego zespołu, który zadaje większe obrażenia i tym samym zawodnicy otrzymują mniej obrażeń.
  • Flipped – zaatakowani gracze muszą radzić sobie z odwróconą kontrolą bohaterów i jednocześnie na ich czacie pojawiają się dziwne odgłosy.
  • Dark – zespół ma możliwość szybszego atakowania z ukrycia.

To jednak nie wszystko! Aktualizacja Power Play wprowadza do gry nowy pojazd: Grotti X80 Proto! Na sam koniec twórcy zapowiedzieli event z podwójnym GTA$ oraz RP, który aktywowany zostanie z na playlistach Power Play.

Poniżej zapowiedź aktualizacji Power Play w GTA Online: