5 najważniejszych gier, na które czekamy w 2020 roku!

0
Rate this post

Końcówka 2020 roku zapowiada się bardzo obiecująco, pod względem premier gier. Przedstawiamy zestawienie najciekawszych produkcji w najbliższym czasie, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Na jakie premiery czekamy?

Fani gier na konsolę będą zadowoleni. Przed końcem roku czeka ich wiele nowości. Wśród najbardziej oczekiwanych gier w 2020 roku nie mogło zabraknąć takich produkcji jak: Tony Hawk’s Pro Skater, Mafia: Definitive Edition, Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed Valhalla oraz Cyberpunk 2077. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje oraz datę wydania poszczególnych produkcji. 

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Zestawienie otwiera skateboardingowa gra wideo, której premiera przewidziana jest na 4 września 2020 roku. Za wydanie gry odpowiedzialna jest amerykańska firma Activision, będąca drugim co wielkości wydawcą gier komputerowych na świecie. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 to powrót kultowej serii, która zostanie wydana jako wspólny remaster dwóch pierwszych części. Gra została przebudowana w znakomitej jakości HD. Zawiera komplet postaci, poziomów oraz tricków, a także wiele więcej, a wszystko to z zachowaniem oryginalnego klimatu. Dostępna będzie również wersja demo z jednym poziomem, dla tych którzy nie są jeszcze przekonani do zakupu gry. Tony Hawk’s Pro Skater zostanie wydana na Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. 

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition jako pełnoprawny remake Mafia: The City of Lost Heaven ukaże się 25 września 2020 roku na platformach takich jak: Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Wydawcą gry będzie firma  2K Games wchodząca w skład spółki Take – Two Interactive. Produkcja Mafii z 2002 roku do dziś cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego też wielu fanów z niecierpliwością czeka na Definitive Edition. Remake będzie odnowiony wizualnie oraz fabularnie, a także pojawią się oryginalne utwory ścieżki dźwiękowej.

Watch Dogs Legion

Opracowana przez Ubisoft Toronto Watch Dogs Legion to trzecia część serii, która do sprzedaży trafi 29 października 2020 roku na Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Google Stadia. Będzie to kontynuacja Watch Dogs 2. Akcja gry będzie toczyć się  w Londynie, gdzie organizacja DedSec będzie walczyć o odzyskanie miasta z rąk opresyjnej władzy. W Watch Dogs Legion będzie można zagrać w pojedynkę, ale również w czterech graczy. To, co wyróżnia tę część na tle całej serii to bohater zbiorowy – gracz wcieli się w członków grupy hakerskiej DedSec. Ponadto, produkcja obsłuży technikę ray tracingu na komputerach z kartami graficznymi GeForce RTX oraz na konsoli Xbox Series X, dzięki partnerstwu z firmą Nvidia.

Assassin’s Creed Valhalla

Kolejną ważną premierą bez wątpienia jest Assassin’s Creed Valhalla, czyli dwunasta odsłona serii Ubisoftu. Produkcja ukaże się 17 listopada 2020 roku na Microsoft Windows, PlayStation 4, Play Station 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Google Stadia. Gracz w tej części będzie miał okazję wcielić się w wikinga, a akcja będzie toczyć się w otwartym świecie, pełnym elementów RPG. Dostępne edycje, które można już zamówić w sklepach to standardowa, Gold oraz Ultimate, natomiast wersję kolekcjonerską można nabyć jedynie w sklepie Ubisoftu. 

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to kolejna produkcja CD Projekt Red, której akcja osadzona jest w otwartym świecie – futurystycznym Night City, gdzie prawdziwą władzą cieszą się wielkie korporacje. Głównym wątkiem fabuły są zatarcia pomiędzy biednymi i bogatymi mieszkańcami. Jest to gra RPG z perspektywą FPP – widok z pierwszej osoby. Gracze wcielą się w bohatera o imieniu V, któremu będą mogli wybrać płeć oraz wygląd. Premiera gry zaplanowana jest na 19 listopada 2020 roku na takich platformach jak: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia. Cyberpunk 2077 dostępny będzie również z polskim dubbingiem.

Decydując się na zakup którejkolwiek z powyższych gier, warto zajrzeć na CDkeys.cheap i wybrać wersję cyfrową. Jest to polska platforma, na której znaleźć można najtańsze oferty, z gwarancją otrzymania ich na czas.