Gorące marcowe premiery – Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz Horizon Zero Dawn

0
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz Horizon Zero Dawn
Rate this post

Już w marcu na polskim rynku pojawią się dwa gorące tytuły, na które od dawna czekają fani gier – Horizon Zero Dawn oraz Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Pierwszy tytuł to olśniewający grafiką postapokaliptyczny sandboksowy RPG, natomiast druga gra to kolejna odsłona kultowej już serii akcji. Eksperci sieci Saturn sprawdzili, czym zaskoczą nas te tytuły.

Gry komputerowe i gry wideo to wspaniała rozrywka, która jest nie tylko pasją nastolatków, ale też świetnym sposobem na wieczorny lub weekendowy relaks dla dorosłych. Dzięki grom mogą przenieść się w zupełnie inną, wirtualną rzeczywistość i wcielić się w postać ulubionego bohatera. Premiery kolejnych tytułów znanych serii, ale również nowości, budzą ogromne emocje. Fani na długo przed datą ukazania się gry na rynku śledzą wszelkie informacje na temat produkcji oraz oglądają publikowane przez producentów zwiastuny. Już w marcu zadebiutują dwa tytuły, których poprzednie odsłony cieszyły się dużą popularnością wśród graczy – Horizon Zero Dawn oraz Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands.

Horizon Zero Dawn to futurystyczny świat, w którym maszyny przejmują władzę, a ludzie skupieni w małych plemionach walczą o przetrwanie. Aloy to odrzucona zaraz po urodzeniu przez swoich współbratymców młoda łowczyni, która aby przeżyć musiała się nauczyć zwinności i celności oraz wykazywać się niezwykłym sprytem. Razem z bohaterką wyruszamy w podróż w celu odkrycia jej przeznaczenia, które może odmienić losy świata. Podróż przez świat pełen artefaktów i ruin pozwoli odkryć tajemnice przeszłości: jak maszyny zdominowały świat i co stało się z poprzednią cywilizacją. Ta doskonała fabuła, oparta na znanym graczom schemacie postaci, której los splata się z losem całego świata,  zapewnia kilkadziesiąt godzin wciągającej rozrywki. Gra zadebiutuje na rynku już 1 marca i będzie dostępna na PlayStation 4 w polskiej wersji językowej.

Drugą premierą jest kolejna część serii Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, dobrze znanej fanom gier akcji. W tej odsłonie gry zostajemy wysłani do Boliwii, która pod rządami wpływowego i bezwzględnego kartelu narkotykowego Santa Blanca zmieniła się w narko-państwo bezprawia. Jedyny sposób, aby powstrzymać kartel, to potajemne i precyzyjne uderzenie. Takiego zadania mogą się podjąć jedynie Duchy, czyli elita Służb Specjalnych Stanów Zjednoczonych. Członkowie grupy muszą stawić czoła potężnemu przeciwnikowi, co będzie wiązało się z ciężkimi wyborami moralnymi oraz trudnymi bitwami. W Ghost Recon: Wildlands to gracz kształtuje fabułę, ponieważ jego wybory niosą za sobą konsekwencje w dalszej części gry. Fanów serii z pewnością ucieszy fakt, że w tej odsłonie akcja po raz pierwszy rozgrywa się w olbrzymim otwartym świecie, który możemy przemierzać wykorzystując różne pojazdy, takie jak samochody, motocykle, helikoptery czy łodzie. Gra zadebiutuje na polskim rynku 7 marca i będzie dostępna na platformy PlayStation 4, Xbox ONE oraz PC.

Obydwa tytuły będzie można kupić od dnia premiery we wszystkich sklepach Saturn oraz sklepie internetowym saturn.pl.