Diablo II HD coraz bliżej – Blizzard wysyła kolejne sygnały

0
Kody do Diablo II
Rate this post

Pierwsze wzmianki na temat kolejnej produkcji związanej z Diablo pojawiły się już we wrześniu. Na dniach Blizzard przesłał kolejne sygnały na temat tajemniczej produkcji. Czego możemy się spodziewać?

Wszystko wskazuje na to, że na najbliższym Blizzconie ogłoszona zostanie kolejna gra z uniwersum Diablo. We wrześniu uruchomiona została strona Diablo2HD.com, o czym informowaliśmy Was już wcześniej. Na podgrzanie atmosfery warto dodać, że na listopadowym Blizzconie pojawią się deweloperzy odpowiedzialni za produkcję drugiej części serii Diablo.

YouTuber Rhykker zauważył, że na jednym z pakietów promocyjnych imprezy BlizCon widniały czterościenne kości z cyframi, których układ wskazuje datę rozpoczęcia BlizzCon 2016, czyli 4 listopada. Oznacza to, że Blizzard szykuje dla graczy coś specjalnego.

Warto również dodać, że 4 listopada na imprezie mają pojawić się David Brevik oraz Bill Roper, czyli deweloperzy odpowiedzialni za kluczowe funkcje w Diablo II. Ponadto David Brevik zamieścił na Twitterze taki wpis:

„Przez 20 lat, gry diablopodobne ewoluowały i zaskakiwały nas. Jestem dumny z bycia doradcą dla gry, która popycha ten gatunek na nowe wyżyny” – napisał David Brevik.

Czyżby to było potwierdzenie długo wyczekiwanego Diablo II HD? A może twórcy przygotowali dla graczy zupełnie nowy tytuł?