Pawłowski i Sabat użyczą głosów głównym bohaterom nadchodzącego Call Of Duty: WWII

0
Call Of Duty WWII
Rate this post

Z przyjemnością ujawniamy, że Józef Pawłowski użyczy głosu postaci Ronalda „Reda” Danielsa, głównego bohatera Call of Duty: WWII, wyczekiwanej przez fanów gry, której polska premiera zaplanowana jest na 3 listopada. Dołączy do niego Marcel Sabat w roli Roberta Zussmana – najlepszego przyjaciela Reda i członka oddziału, lojalnego żołnierza o silnym duchu walki.

Call of Duty: WWII to mocno wyczekiwany powrót do największej wojny w historii i świata w obliczu jarzma tyranii. Gracze zostaną pochłonięci przez walkę w trzech obszernych trybach: Kampanii, Rozgrywkach wieloosobowych oraz Nazi Zombies. Tryb fabularny przenosi grających na europejski front, gdzie w zupełnie nowej opowieści poznają ważne miejsca z czasów II wojny światowej.

„Wcielenie się w Ronalda „Reda” Danielsa w Call of Duty: WWII pozwoliło mi naprawdę sprawdzić się i doświadczyć unikatowej narracji gry w wyjątkowy sposób” – powiedział Józef Pawłowski, znany z ról w Miasto 44, Belfer oraz Jack Strong. – „Red wiele przeżywa w trakcie opowiadanej historii, przez co i ja musiałem się wykazać”.

Rolę Roberta Zussmana skomentował Marcel Sabat: „Naprawdę doceniam to doświadczenie – niesamowicie jest stać się częścią tak znanej, uwielbianej marki. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie, jeśli nadarzy się okazja”.

Call of Duty: WWII, mające premierę 3 listopada, to wielki powrót serii Call of Duty do najważniejszego konfliktu zbrojnego w historii. Gracze zostaną wciągnięci w walkę w trzech trybach: kampanii dla jednego gracza, rozgrywce wieloosobowej i scenariuszu Nazi Zombies. Tryb single player przeniesie graczy wprost do Europy, gdzie zostaną wciągnięci w zupełnie nową historię rozgrywającą się w najsłynniejszych lokacjach podczas II Wojny Światowej. Multiplayer to powrót do korzeni serii i systemu walki, który zdefiniował markę, z dynamicznymi potyczkami oraz ikonicznym arsenałem broni i wyposażenia. Ostatni tryb, Nazi Zombies, to nowy, przerażający scenariusz kooperacyjny, przedstawiający straszną historię, mroczną i zawikłaną, która wiąże się z uwolnieniem armii nieumarłych.

Wydawcą Call of Duty: WWII jest Activision Publishing, Inc., spółka zależna Activision Blizzard, Inc., a jego deweloperem, studio Sledgehammer Games przy współpracy ze studiem Raven Software. By uzyskać więcej informacji o Call of Duty: WWII, można odwiedzić: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty, obserwować @InfinityWard i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Call of Duty: WWII pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra otrzymała klasyfikację PEGI 18.