Kody do Diablo 2 i Krowi Poziom

0
Kody do Diablo II

Pełna lista kodów do Diablo 2

Szybkie zdobywanie doświadczenia (XP) – Podczas rozgrywki naciśnij klawisz [ENTER], a następnie wpisz „Players #” gdzie ‚#’ to liczba od 1 do 8.

Dzięki temu poziom trudności gry wzrośnie adekwatnie do ilości wpisanych w rozgrywkę graczy, a wraz z nim ilosć zdobywanego doświadczenia. Przed walką z Bossem warto jednak wrócić do poziomu „Players 1”, no chyba że czujemy się na siłach by walczyć z Bosem skalowanym do rozgrywki 8 graczy.

Odzyskiwanie przedmiotów z martwego ciała – Przy śmierci postaci wszystkie przedmioty upuszczone są w miejscu zgonu. Jeżeli nie masz możliwości bezpiecznego dostania się po swój ekwipunek zapisz grę i opuść rozgrywkę. Następnie wczytaj zapisany stan gry i poszukaj swojego rynsztunku w wiosce. Tak, to takie proste!

Odpalenie Diablo 2 w oknie – Jeżeli nie lubisz grać w Diablo 2 na pełnym ekranie, kliknij PPM na ikonie skrótu gry na pulpicie i odpal właściwości. Do ścieżki dopisz parametr „-w” np. „Diablo II.exe -w”. Następnie uruchom grę ze zmodyfikowanego skrótu.

Darmowa identyfikacja przedmiotów w Diablo 2 – Zwoje identyfikacji są drogie, a więc lepiej skorzystać z darmowego sposobu identyfikacji przedmiotów. W tym celu udaj się do Deckarda Caina w wiosce, który zidentyfikuje Twoje przedmioty zupełnie za darmo.

Sposób na darmowe złoto w Diablo 2 – Trik na złoto działa jedynie dla Barbarzyńcy. W pierwszej kolejności naucz się „Find Potion Skill” (zdolność znajdywania napojów). Następnie udaj się do „skills shrine” zabijając wszystko co napotkasz na swojej drodze. W między czasie użyj zdolności „Find Potion Skill”. Teraz będziesz mógł podnieść mikstury, które możesz spieniężyć np. u kowala.

Jak znaleźć Krowi poziom w Diablo 2?

Odnalezienie Krowiego Poziomu w Diablo 2 nie jest trudne, lecz czasochłonne. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

1. Znaleźć nogę Writa (AKT1, Tristram)
2. Przejść całe Diablo 2.
3. Zakupić księgę portali.
4. Użyć kostki Horadrimów.

Po zakończeniu kampanii udaj się do Obozowiska Łotrzyc i włóż do kostki Horadrimów – Nogę Writa i księgę Miejskiego Portalu. Użyj kostki. Przedmioty znikną, lecz na ekranie powinien ukazać Ci się czerwony portal do Krowiego Poziomu. Warto dodać, że sposób ten działa jedynie w Obozowisku Łotrzyc.