Koniec oszukiwania w The Division – Ubisoft wprowadza nowe kary

0
The Division
Rate this post

Chcesz dalej grać The Division? Przestań oszukiwać.

Każdy kto grał w The Division wie, że gra zawiera liczne błędy, dzięki którym część graczy zyskała ogromną przewagę na polu bitwy. Wszyscy Ci, którzy nie wykorzystują błędów gry już na początku są na pozycji przegranej. Jednak największym problemem jest dodatkowe oprogramowanie, za pomocą którego nieuczciwi gracze mogą modyfikować statystyki własnej postaci. Apelacja uczciwych graczy do Ubisoftu w tej sprawie przyniosła oczekiwany skutek.

Odpowiedzią Ubisoftu jest wprowadzenie w The Division nowego systemu wykrywania oszustów. Każdy kto zostanie przyłapany na oszukiwaniu otrzyma bana na 14 dni. Podczas kolejnej próby oszustwa konto będzie blokowane na stałe.

Dodatkowo Ubisoft będzie tworzył listę wszystkich błędów dostępnych w grze, za pomocą których gracze mogą zyskać przewagę na polu bitwy. Osoby, które nagminnie będą z nich korzystać również mogą otrzymać stosowną karę. Oprócz blokady konta przewidziane są również restarty postaci, czyli część graczy spotka się z utratą wszystkiego czego dorobili się dotychczas.