Konsola PS4 za 900 zł – czyszczenie magazynów

0
PlayStation Store PlayStation Plus
Rate this post

PS4 za 900 zł ? To możliwe!

Jeżeli nie chcecie czekać na nową wersję konsoli PS4, a macie ochotę zagrać w wiele nadchodzących tytułów, to jest to świetna okazja. Konsolę PlayStation 4 możemy nabyć już za 900 zł!

Koreański koncern oficjalnie potwierdził że przygotowuje nową wersje PS4 i z tego tytułu możemy spodziewać się, że sklepy będą organizowały wiele ciekawych wyprzedaży. Dzisiaj PlayStation 4 z dyskiem 500GB możemy nabyć w atrakcyjnej cenie :

Przeliczając na złotówki, będzie to jakieś 880 zł, ale pamiętajmy, że musimy zapłacić niezbędne podatki, przez co cena wzrośnie do 900 zł. Wysyłka z niemieckiego magazynu Amazon jest darmowa, a konsolę powinniśmy otrzymać już w przyszłym tygodniu.

Bez wątpienia jest to idealna oferta dla graczy, którzy zastanawiali się nad zakupem PS4. Biblioteka, która dostępna jest na konsoli jest wypełniona po brzegi mocnymi tytułami, na które warto zwrócić uwagę.

Dodajmy, że wersję konsol oznaczono jako „Refurbished”. Oznacza to, że sprzęt został odnowiony przez autoryzowany serwis Sony i jest po raz kolejny wystawiony na sprzedaż.