Pierwszy na świecie mistrz Pokemon GO. Gracz z USA zdobył wszystkie Pokemony!

6
Pokemon GO

Mistrzowi Pokemon GO zdobycie wszystkich Pokemonów zajęło zaledwie dwa tygodnie, a w tym czasie przeszedł 153 kilometry. Gracz z USA znalazł wszystkie dostępne Pokemony i jest gotowy na kolejne wyzwania.

Pierwszym mistrzem Pokemon GO jest zawodnik o nicku ftb_hodor, który potwierdził wczoraj zdobycie wszystkich dostępnych w grze 142 Pokemonów. Mowa oczywiście o stworkach dostępnych w Ameryce Północnej. Znalezienie wszystkich Pokemonów zajęło mu zaledwie dwa tygodnie, w czasie których przebył 153 kilometry drogi. Podczas poszukiwań znalazł łącznie 4269 Pokemonów oraz wykluł 303 jaja.

Obecny mistrz Pokemon GO podczas swojej podróży zdobył 31 poziom, a ograniczała go jedynie praca, która nie pozwalała mu podróżować po kolejnych miastach w kraju. Pomocne okazały się cztery sąsiadujące PokeStopy, które znajdują się naprzeciwko Central Parku.

Do pełnej kolekcji mistrzowi w dalszym ciągu brakuje 6 Pokemonów: Farfetch’d, Kangaskhan, Mr. Mime, Ditto, Articuno, Zapdos, Moltres, Mewtwo oraz Mew. Pokemony te nie zostały jeszcze przez nikogo odnalezione, a plotka głosi że trzy pierwsze wymienione Pokemony można zdobyć wyłącznie na wybranych kontynentach. W Azji możemy szukać Farfetch’d, w Australii Kangaskhan, a w Europie Zachodniej Mr. Mime.

Źródło: http://www.polygon.com/2016/7/21/12247678/pokemon-go-complete-pokedex

 • Xarionek

  To jestem 1 ? Xd

  • Wisniacom

   A gdzie niby leży Polska?

 • Xarionek

  To jestem 1 ? XD

 • Fafaea Faefaa

  Ktoś ostatnio narzekał na wolny exp a sprzedawca prosił o polecanie znajomym. Także…
  Szybko i tanio, polecam 🙂

  [Link delete]

 • Domi Nika

  to trzy ostatnie, czy pierwsze trzy, drogi Autorze?

  • Oczywiście chodziło o 3 pierwsze wymienione. Dziękujemy za czujność! 🙂