Kup GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti lub GTX 1060 i odbierz darmową grę!

0
Karty graficzne GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060

Karty graficzne GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060 oferują korzystny stosunek ceny do wydajności i zapewniają płynną rozgrywkę w rozdzielczości Full HD w najważniejszych grach wydanych tej jesieni.

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji, dzięki której nabywcy jednej z tych (również notebooków wyposażonych w kartę GTX 1060), otrzymają bezpłatnie jedną z najnowszych gier od twórców niezależnych. Gracze mogą wybrać jeden tytuł z poniższych propozycji:

  • Maize studia Finish Line Games – Maize jest grą przygodową z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), która przedstawia co wydarzyło się, gdy dwóch naukowców błędnie zinterpretowało instrukcję od rządu USA i stworzyło inteligentną kolbę kukurydzy. Jest to pełna humoru historia z wyjątkowej jakości oprawą graficzną.
  • Redout studia 34BigThings – Redout jest hołdem dla klasycznych futurystycznych gier wyścigowych, takich jak F-Zero, WipeOut, Rollcage czy POD. To bezkompromisowa, szybka i wymagająca gra, w której można wykorzystać gogle wirtualnej rzeczywistości (ale nie są one niezbędne do zabawy).
  • Raw Data studia Survios – Raw Data jest grą od podstaw zaprojektowaną z myślą o rozgrywce w świecie VR. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w której władzę sprawuje korporacja Eden. Walcząc z systemem gracz może przemierzać kolejne etapy w trybie jednoosobowym lub współdziałać z innymi w trybie kooperacji. Ta gra wymaga gogli HTC Vive i do jej płynnego działania rekomendowana jest karta GTX 1060.

Promocja obowiązuje do 30 stycznia 2017 roku. Szczegóły na temat akcji wraz z listą partnerów biorących w niej udział są dostępne na stronie NVIDIA.

Karty graficzne GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060