Kup GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti lub GTX 1060 i odbierz darmową grę!

0
Karty graficzne GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060
Rate this post

Karty graficzne GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060 oferują korzystny stosunek ceny do wydajności i zapewniają płynną rozgrywkę w rozdzielczości Full HD w najważniejszych grach wydanych tej jesieni.

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji, dzięki której nabywcy jednej z tych (również notebooków wyposażonych w kartę GTX 1060), otrzymają bezpłatnie jedną z najnowszych gier od twórców niezależnych. Gracze mogą wybrać jeden tytuł z poniższych propozycji:

  • Maize studia Finish Line Games – Maize jest grą przygodową z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), która przedstawia co wydarzyło się, gdy dwóch naukowców błędnie zinterpretowało instrukcję od rządu USA i stworzyło inteligentną kolbę kukurydzy. Jest to pełna humoru historia z wyjątkowej jakości oprawą graficzną.
  • Redout studia 34BigThings – Redout jest hołdem dla klasycznych futurystycznych gier wyścigowych, takich jak F-Zero, WipeOut, Rollcage czy POD. To bezkompromisowa, szybka i wymagająca gra, w której można wykorzystać gogle wirtualnej rzeczywistości (ale nie są one niezbędne do zabawy).
  • Raw Data studia Survios – Raw Data jest grą od podstaw zaprojektowaną z myślą o rozgrywce w świecie VR. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w której władzę sprawuje korporacja Eden. Walcząc z systemem gracz może przemierzać kolejne etapy w trybie jednoosobowym lub współdziałać z innymi w trybie kooperacji. Ta gra wymaga gogli HTC Vive i do jej płynnego działania rekomendowana jest karta GTX 1060.

Promocja obowiązuje do 30 stycznia 2017 roku. Szczegóły na temat akcji wraz z listą partnerów biorących w niej udział są dostępne na stronie NVIDIA.

Karty graficzne GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060