Najnowszy gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3

3
Gameplay Sniper Ghost Warrior 3

Nowy gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3

Cała seria Sniper: Ghost Warrior cieszyła się ogromną popularnością, bowiem na całym świecie gry rozeszły się w wielomilionowych nakładach. Czy trzecia odsłona serii Sniper: Ghost Warrior okaże się kolejnym sukcesem? Najnowszy tytuł z serii oferuje graczom poprawioną mechanikę i kilka ciekawych rozwiązań. Wszystko zapowiada, że SGW3 okaże się kolejnym hitem.

Dziś prezentujemy Wam gameplay przedstawiający nową misję wchodzącą w skład zadań pobocznych. Twórcami materiału jest CI Games, które na łamach programu IGN First publikować będzie kolejne materiały prezentujące rozgrywkę w Sniper: Ghost Warrior 3.

Znajdujący się poniżej materiał to 15-minutowa solidna dawka informacji na temat rozmiaru mapy, swobody działania na polu walki, możliwościach drona na linią wroga oraz prezentacja kilka sposobów na uśmiercanie przeciwników. I jak podoba Wam się najnowsza odsłona serii Sniper: Ghost Warrior?

 • Mazizona

  Wreszcie pokazali inną misję nic tylko czekać na kolejne odsłony mapy tego tytułu . Gdzieś czytałem że mają pojawić się zimowe misje. Mapa naprawdę dosyć pokaźna, co jest fajne to właśnie lubiłem w FarCry-u Duże mapy i brak większych ograniczeń. Fakt tutaj ograniczeniem będzie granica Gruzji ale sądzę że nie będzie mi to przeszkadzać.

 • Seba Brunatny

  Zgadzam się te mapy i ogólnie nawet trochę sceneria podobna jest do tego co widzieliśmy w Far Cry co akurat mi się podoba bo FC jest dobrą grą i warto się na niej wzorować. W samym Sniper Ghost Warrior 3 podoba mi się system modyfikacji broni czy też tworzenia amunicji. Myślę że cała gra prezentuje się zachęcająco i warto na nią czekać. Wiadomo czas pokaże, ja mam nadzieję że się nie zawiodę bo na tą chwilę gra mi się podoba.

  • Mateusz

   Jak dla mnie gra wygląda świetnie! Wiadomo, małe nie dopracowania jeszcze widać. Chociażby pole widzenia mogło by być trochę większe, ale musimy pamiętać, że to dopiero wersja alpha tej gry. Bardzo podoba mi się zupełna dowolność akcji bohatera. Mi również, podobnie jak @mazizona:disqus , gra bardzo przypomina Far Cry-a. Podoba mi się to, że tym razem dostajemy do ręki karabin, a nie dzidę, jak w ostatnim FC Primal