NHL 17 – data premiery, gameplay i otwarta beta

0
NHL 17
Rate this post

No i doczekaliśmy się nowych informacji o NHL 17. Co przygotowali twórcy?

Na początek EA Sport prezentuje pierwszy oficjalny zwiastun NHL 17, w którym znajdziemy sporo fragmentów z rozgrywki. Zwiastun ukazuje jednak więcej informacji, niż można było się spodziewać. Otóż na filmiku widzimy, iż gra wydana zostanie na konsole PlayStation 4 i Xbox One już 13 września tego roku. Oprócz tego twórcy zapraszają do wzięcia udziału w otwartej becie jeszcze przed premierą. Wszystkich chętnych do testowania zapraszamy do zapisania się na tej stronie.

Czym jeszcze może zaskoczyć nas EA? Chociażby specjalnym wydaniem gry NHL 17 Super Deluxe Edition, w którego skład wejdą złote paczki, unikalny kij, rękawice i łyżwy oraz skórki dla zawodników. Warto podkreślić, iż są to tylko efekty wizualne, nie mające wpływu na atrybuty zawodników.

Nowa odsłona serii wniesie sporo pozytywnych zmian. Ulepszeniu poddany został system podań oraz zachowanie bramkarzy, dzięki czemu rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza. W NHL 17 znajdziemy też nowy tryb International Tournament Mode, który w serii NHL zagości po raz pierwszy. Oznacza to, że do dyspozycji graczy trafią wszystkie oficjalne drużyny, logotypy, zawodnicy i areny w ramach ligi NHL. Oprócz tego twórcy przekażą w ręce graczy edytor aren.

Zapowiada się całkiem ciekawe, prawda? Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego trailera NHL 17: