Minecraft: Story Mode- premiera już 7 czerwca

0
Minecraft
Rate this post

W epizodzie A Portal to Mystery, Jesse z przyjaciółmi znajdą się w świecie przejętym przez zombie.

W Minecraft: Story Mode – Episode 6 gracze będą mogli poznać tajemnice Nowego Zakonu Kamienia. Główny bohater Jesse i jego przyjaciele lądują w świecie przepełnionym zombiakami. Przyjaciele zostają zaproszeni do nawiedzonej posiadłości i postanawiają się w niej schronić. Wkrótce jednak okazuje się, że na wolności grasuje morderca. Do gry dołączają nowi bohaterowie, w których role wcielają się znani YouTuberzy ze społeczności Minecrafta.

Telltale Games stworzyło także wideo z udziałem wspomnianych wcześniej YouTuberów. Są to Dan Middleton (DanTDM – The Diamond Minecart), Joseph Garrett (Stampy Cat), Stacy Hinojosa (Stacy Plays), Lizzie Dwyer (LDShadowLady) oraz Jordan Maron (CaptainSparklez).

Szósty epizod Minecraft: Story Mode swoją premierę będzie miał już 7 czerwca na PC, Mac, PS3, PS4, Xboksie 360 i Xboksie One. Epizod dostępny będzie również na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem. Epizody 6, 7 i 8 Minecraft: Story Mode można kupić w pakiecie Adventure Pass lub oddzielnie, jednak wymagane jest posiadanie przynajmniej pierwszego epizodu całej serii.

Poniżej możecie zobaczyć wcześniej wspomniany film produkcji Telltale Games.