Ciesz się 15 miesiącami PlayStation Plus dzięki 12-miesięcznej subskrypcji

0
PlayStation Plus gry
Rate this post

Oferta jest skierowana do wszystkich graczy i dostępna jedynie w PlayStation™Store 

Firma Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) poinformowała, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup 12 miesięcznej subskrypcji PlayStation®Plus w okresie promocyjnym, będą mogli cieszyć się nią aż przez 15 miesięcy.

Promocja jest już dostępna w PlayStation™Store i obowiązuje do środy, 24 stycznia, godz. 11:00 (czasu polskiego).  Skorzystać z niej mogą również obecni subskrybenci usługi.

PlayStation Plus ma na całym świecie ponad 31,5 miliona użytkowników korzystających z płatnej subskrypcji, dającej im dostęp do wielu funkcji i dodatków. Są to, m.in. wieloosobowy tryb online na PlayStation®4 (PS4™), dwie gry na PS4 do pobrania co miesiąc, rabaty w PlayStation Store tylko dla członków, dysk internetowy 10 GB na zapisane dane gier, a także bonusowe tytuły, takie jak StarBlood Arena na PlayStation®VR czy społecznościowa gra imprezowa PlayLink, To jesteś Ty! [i].

Więcej informacji można znaleźć na tej stronie.

[i]  Gry co miesiąc można pobierać przez cały czas trwania subskrypcji

i[i] Dostępność tytułów bonusowych zależy od regionu

Firma Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), mająca siedzibę główną w Londynie, w Wielkiej Brytanii, jest odpowiedzialna za markę PlayStation® oraz grupę produktów i usług oferowanych w 109 regionach, dla których SIEE jest przedstawicielem firmy Sony Interactive Entertainment (SIE). Innowacyjne rozwiązania PlayStation są dostępne na rynku od chwili premiery oryginalnego systemu PlayStation, która miała miejsce w Japonii w 1994 roku. Rodzina produktów i usług PlayStation obejmuje PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation™Store, PlayStation®Plus, PlayStation™Video, PlayStation™Music, PlayStation™Now oraz cenione gry PlayStation oferowane przez firmę SIE Worldwide Studios.