TOP 5 najlepszych kart graficznych do 900 zł

Szukasz dobrej karty graficznej do gier? Z pewnością w cenie 900 zł znajdziesz odpowiedni model. Za taką kwotę można kupić bardzo dobrą kartę graficzną na której odpalimy bez problemu najnowsze gry. W większość nowych produkcji płynnie zagramy na wysokich detalach, lecz znajdą się również takie, które zachwycą nas płynną grą na ustawieniach Ultra.

Zakup karty graficznej za taką kwotę należy dobrze przemyśleć, a w szczególności sprawdzić, jaką kartę graficzną do 900 zł kupić oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu? Odpowiedzi na te pytania i ranking kart graficznych znajdziesz poniżej. Karta graficzna za 900 zł zapewni nam niezapomnianych wrażeń graficznych przez długi czas, bowiem jej moc obliczeniowa starczy na dobre kilka lat. Po zakupie dobrej karty nie musimy się zatem obawiać, że w przyszłym roku czy za dwa lata któraś z nowych gier nam nie odpali.

Za 900 zł kupimy kartę graficzna wyposażoną w pamięć rzędu 4GB GDDR5 na szynie pamięci 256 bitów ze wsparciem dla Shader Model 5.0. Karty z tego przedziału cenowego bez problemu radzą sobie z obsługą 4 monitorów jednocześnie bez utraty płynności. Dodatkowo większość modeli wyposażonych będzie w 2-3 złącza DisplayPort oraz obowiązkowo HDMI. Gamingowe karty graficzne wyposażone są również w wyjście TV oraz wspierają Cross Fire.

Na rynku najwięcej kart w cenie do 900 złotych znajdziemy od takich producentów jak Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte oraz Gainward. Kupując kartę od renomowanego producenta mamy pewność, że parametry techniczne podane na kartonie nie są zawyżone, a sprzęt wytrzyma nam nawet kilka lat. Przez zakupem każdej karty graficznej należy dokładnie sprawdzić parametry techniczne praz okres i zakres gwarancji producenta. Jeżeli nie wiesz jaką kartę graficzną kupić, sprawdź poniższy ranking gamingowych kart graficznych. Znajdziesz w nim model, producenta, opinie oraz aktualną cenę każdej karty.

4.7/5 - (3 votes)