RollerCoaster Tycoon World – data premiery i wielkie emocje

1
Premiera RollerCoaster Tycoon World - Data premiery
Rate this post

Wielka premiera RollerCoaster Tycoon World już w środę (16.11.2016).

Wśród producentów gier panuje napięta rywalizacja, który tytuł wydany zostanie szybciej oraz który podbije serca większego grona graczy. Ku zaskoczeniu wszystkich nie tylko w grach akcji czy spektakularnych RPG-ach taką rywalizację idzie dostrzec gołym okiem. W przyszłym tygodniu wydane zostaną 2 duże tytuły jak RollerCoaster Tycoon World oraz Planet Coaster. Twórcy gry z serii Tycoon postanowili wydać swoje dzieło na jeden dzień przed konkurencją. Premiera RollerCoaster Tycoon World zaplanowana jest na 16, a Planet Coaster na 17 listopada.

Co ciekawe, rywalizację dodatkowo napędza fakt, że za drugą oraz trzecią część serii RollerCoaster Tycoon odpowiadają właśnie twórcy Planet Coaster. Najnowsza odsłona serii Tycoon nie cieszyła się w fazie wczesnego dostępu zbyt wielkim zainteresowaniem ze strony graczy. Atari nie poddaje się jednak i komentuje sprawę następująco:

„Wczesny dostęp zapewnił platformę do komunikacji ze społecznością oraz wcielenia w życie funkcji, funkcjonalności i zabawy, o których Atari i Nvizzio Creations marzyły. -Fred Chesnais, dyrektor wykonawczy Atari”

Ideą Atari było odtworzenie ducha serii RollerCoaster Tycoon, która przez te wszystkie lata zebrała miliony fanów. Czy jednak premiera RollerCoaster Tycoon okaże się wielkim sukcesem Atari? Tego dowiemy się już za kilka dni.