Counter Strike, Word of Tanks i Word of Warplanes – tańsze doładowania

0
Doładowania CS GO
Rate this post

Jedne z najpopularniejszych gier sieciowych, mające setki tysięcy, a nawet miliony graczy naraz w rozgrywkach. Poza niezwykłą popularnością łączy je jeszcze jedno, we wszystkich można coś zyskać dzięki wewnętrznej walucie.

O ile w przypadku lidera sieciowych strzelanek, Counter Strike, zyskujemy skórki do naszych broni i nie daje nam to realnej przewagi nad innymi grającymi, to warto się nad tym zastanowić. Doładowanie CS Go nie kosztuje wiele. Swego czasy dosyć popularną rozrywką było losowanie i tak ze stosunkowo taniej skrzynki można było wylosować coś o wartości sięgającej kilkudziesięciu euro lub więcej. Oczywiście, póki jest to tylko niewinna zabawa, a nie hazard, to wszystko jest w porządku.

W przypadku zakupu waluty Wargaming sprawa ma się nieco inaczej. Mimo, że grając bez niej (a raczej zdobywając ją tylko w grze) możemy w końcu zdobyć te same samoloty czy też czołgi co płacący gracze to proces ten jest znacznie dłuższy, często też ograniczony pojemnością naszego wirtualnego garażu. Co więcej, konieczność czekania na naprawienie uszkodzonych jednostek dodatkowo zniechęca. W końcu co to za przyjemność czekać na odrodzenie się naszego sprzętu, kiedy moglibyśmy zestrzeliwać wrogie jednostki na polach bitew?

Mimo, że walutę do tych pozycji możemy znaleźć na allegro, albo różnych serwisach, to warto zastanowić się czy warto ryzykować nasze pieniądze na niesprawdzonych serwisach. Te, które działają legalnie mają zwykle ceny zbliżone, różnica kilku procent do cen w oficjalnych, umieszczonych wewnątrz gier, sklepach. Jednak różnica dwóch-trzech procent mało kogo przekona do tego, aby wydać swoje pieniądze w danym miejscu. Dlatego np. serwis doladowania.pl dodatkowo posiada promocję dla osób, które korzystają z MasterCard, gdzie koszt wszelkich doładowań do gier jest mniejszy o 20%. oznacza to, że kupując walutę do gry czy abonament do konsoli z renomowanego sklepu, gdzie nie ma najmniejszego ryzyka oszustwa, płacimy znacznie mniej. Rozwiązanie te, z punktu widzenia naszego portfela, jest obecnie wyjątkowo korzystne, szczególnie że okres wakacyjny oznacza często większy ruch na serwerach.