Battlefield 4 Ostateczna Rozgrywka – DLC już dostępny

1
Battlefield 4 ostateczna rogrywka

Battlefield 4 Ostateczna Rozgrywka już do pobrania!

Producent gry przygotował dla nas kolejną niespodziankę! W ubiegłym tygodniu, mogliśmy pobrać za darmo DLC Zęby Smoka, a teraz w prezencie dostajemy kolejne DLC Ostateczna Rozgrywka. Dodatek możemy pobrać bez żadnych opłat, ale tylko do 24 maja.

Ostateczna Rozgrywka jest dostępna na wszystkie platformy które została wydana czyli : komputery osobiste (PC), Playstation 3, PS4, Xbox One, X360.

Przede wszystkim dodatek, dorzuca nam cztery nowe mapki oraz inne gadżety i uzbrojenie, które będzie pomocne podczas walki z wrogiem.

Na dodatek możemy wziąć udział w misji społecznościowej, która nosi nazwę Zabicie Kuszą. Polega ono na zabiciu w sumie 500 000 wrogów za pomocą kuszy, na dowolnej wybranej mapie oraz we wszystkich trybach BF4. Nagrodą będzie Złoty Pakiet Bojowy – na zadanie mamy również wyznaczony czas, a dokładnie do 23 maja 2016, do godz. 18:00.

  • denis wsb

    Sprostowanie artykułu ORIGIN ACCESS daje możliwość dożywotnio pobierania produktów EA za jedyne 14.99 miesięcznie na okres dożywotni z możliwością rezygnacji. Mogą dostać do BF4 i dodatków dostęp nawet po wygaśnięciu promocji. ORIGIN ACCESS daje możliwość testowania i pobierania gier za jedyne 14.99 a już za niedługo do biblioteki access dojdą nowe gry np. Trylogia MAss Effect, a obecnie są dostępne takie gry jak BF, FIFA 15, 16 czy też Dead Space trylogia czy tez Dragon Age.