Tryb Rumble w Rocket League z power-upami już dostępny!

0
Rocket League Patch 1.22 Rumble
Rate this post

Nowy patch 1.22 do Rocket League z trybem Rumble.

Każdy kto grał w Rocket League z pewnością zauważył, że rozgrywka w grze bywa momentami bardzo chaotyczna. Twórcy poszli o krok na przód i przygotowali nowy tryb Rumble. Czy zastaniemy w nim więcej ładu i harmonii podczas meczu? Wręcz przeciwnie!

Tryb Rumble stawia na chaotyczną rozgrywkę 3v3, gdzie do dyspozycji graczy trafi aż 11 losowych power-upów. Czym będziemy mogli uprzykrzyć grę przeciwnikowi? Nowy arsenał składać się będzie z takich mocy jak magnesy trzymające piłkę przy samochodzie, buty do kopania, czy zamrażalnik do unieruchamiania piłki oraz wiele wiele więcej! W tryb Rumble można zagrać w potyczkach nierankingowych, trybie prywatnym oraz Exhibition.

Patch 1.22 do Rocket League dodaje również do gry możliwość zapisywania do 10 konfiguracji aut, rozszerza paletę kolorów, dodaje DFH Stadium (burzowe) i Urban Central (świt) oraz zupełnie nową arenę Octagon dostępną na playliście Rocket Labs. To jednak nie wszystko!

Twórcy w nowej aktualizacji dodają możliwość handlowania z innymi graczami przedmiotami takimi jak klucze oraz skrzynie (za wyjątkiem nagród specjalnych).