Wolność, równość, braterstwo… lub śmierć! Pierwszy teaser trailer We. The Revolution

0
We. The Revolution
Rate this post

Już jutro startują targi PAX West, a Klabater wraz z Polyslash mają przyjemność zaprezentować pierwszy teaser trailer nadchodzącej, gorąco wyczekiwanej produkcji osadzonej w czasach Rewolucji Francuskiej – We. The Revolution!

Wcielając się w rolę sędziego w czasach Rewolucji Francuskiej, dźwigasz ciężkie brzemię. Może się okazać, że nie raz i nie dwa nie będziesz miał żadnego wyjścia i jedyną możliwością będzie skazywanie ludzi na śmierć. Kiedy indziej będziesz zmuszony do wybierania między tym, co jest słuszne, a tym, co Ci się opłaci. A Twoja rodzina? Teraz masz na głowie ważniejsze zmartwienia… a przynajmniej, tak Ci się wydaje. Zobacz pierwszy teaser trailer We. The Revolution!

We. The Revolution od studia Polyslash to intrygujące, wyjątkowe połączenie gatunków, spajające rozgrywkę detektywistyczną, elementy przygodowe, dramat sądowy… I nie zapominajmy o wyborach moralnych, które spędzą Ci sen z powiek. We. The Revolution udaje się zręcznie wykorzystać wszystkie te aspekty i stworzyć dla graczy coś całkowicie nowego. Wybierz swą własną ścieżkę. Ale przygotuj się na to, że nie ucieczkniesz przed swoim przeznaczeniem.

Gra zachwyci wielbicieli moralnych dylematów, trudnych wyborów i politycznych intryg, oferując przedsmak historii przepełnionej krwawą i podejrzliwą atmosferą Rewolucji Francuskiej, gdy często przyjaciel był jednocześnie wrogiem. Zostań sędzią rozstrzygającym skomplikowane sprawy zwykłych obywateli, przestępców, rewolucjonistów i ich wrogów. Decyduj, kto zostanie uniewinniony, a czyją głowę zetnie ostrze gilotyny. Uważaj jednak, gdyż obserwuje Cię cały Paryż. Każda frakcja walcząca o wpływy pragnie mieć nad Tobą władzę. Aby przetrwać, sam musisz stać się politycznym graczem – stawką jest nie tylko Twoje życie, lecz także losy samego Paryża.

W We. The Revolution poczujesz ciężar podejmowanych decyzji. Każdy wyrok będzie niósł ze sobą konsekwencje i będzie wpływał na fabułę, czasami w zupełnie nieoczekiwany sposób. Nie będziesz jednak spędzał całego swojego czasu na sali sądowej. Rozgrywka zawiera również zakulisowe intrygi, tworzenie listów i pism, oraz kierowanie agentami rozmieszczonymi w Paryżu – to wszystko równie istotne elementy We. The Revolution.

GŁÓWNE CECHY WE. THE REVOLUTION:

  • Kształtuj swą własną historię. Decyduj, kto przeżyje, a kto zostanie stracony na gilotynie.
  • Poczuj opresyjną atmosferę czasów Rewolucji Francuskiej.
  • Bądź sędzią w ponad 100 wyjątkowych sprawach sądowych.
  • Zarządzaj salą sądową – przesłuchuj świadków, analizuj dowody i poszlaki, czytaj raporty i wydawaj wyroki.
  • Zdobywaj przyjaciół i zyskuj wrogów spośród różnych frakcji walczących o władzę w Paryżu.
  • Zanurz się w mieszance gatunków zawierającej sprawy sądowe, tworzenie intryg politycznych i turową grę strategiczną.
  • Odkryj nietuzinkowy styl graficzny łączący prostotę poligonów z malarstwem neoklasycystycznym.

W demo We. The Revolution będzie można zagrać na targach PAX West na stoisku 6003 (Indie Games Polska). Wszystkie informacje o grze można znaleźć na oficjalnej stronie: http://we-the-revolution.com/ oraz na na Facebooku.