World of Tanks – sposób na zarabianie

0
13887045134_d2f7720da3_b
Rate this post

World of Tanks nie jest zwykłą grą w czołgi. Nawet członkowie grupy Sabaton są zapalonymi graczami WoT! Zespół potwierdził wieści o swojej współpracy z Wargaming.net.

Nic dziwnego, że Sabaton zgodził się na kooperację. World of Tanks to jedna z najsłynniejszych gier MMO. Pozwala graczowi wczuć się w rolę, zaszaleć w bitwie i z pomocą niezwykłych umiejętności zlikwidować przeciwnika. WoT wyprodukowane przez Wargaming.net wciągnęło już miliony graczy na całym świecie.

 

W grze biorą udział dwie drużyny, każda z nich liczy 15 osób. Na początku gracz otrzymuje swój pojazd, który w czasie gry może ulepszać i rozwijać. Wśród setek maszyn znajdują się czołgi, artyleria samobieżna i niszczyciele. Każdy pojazd jest inny i wymaga od gracza dużego zaangażowania.

 

Zadaniem gracza jest zdobycie bazy wroga lub zestrzelenie czołgu przeciwnika. Czołgi wytrzymują kilka uderzeń i odbijają źle trafione pociski, jego zniszczenie nie należy do łatwych zadań. By wygrać, gracz musi wykorzystać możliwości swojego czołgu. Gra daje również możliwość  gry w klanach.

 

WoT daje dużo frajdy. Twoje możliwości mogą się zwiększyć dzięki posiadaniu złota. Możesz za nie kupić niesamowite czołgi, amunicję premium i miejsca w garażu. Kupisz za nie dostęp do konta Premium, które pozwoli Ci zyskać o połowę więcej doświadczenia i kredytów. Złoto do WoT sprawi, że gra będzie jeszcze lepsza.

 

Teraz, dzięki stronie bananki.pl, granie to już nie tylko frajda, a sposób na zdobycie cennych nagród. Do wygrania jest złoto do WoT za darmo! Jedyne, co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie i zagrać w World of Tanks poprzez bananki.pl. Podejmij wyzwanie i zostań pasjonatem WoT.

 

Chcesz zagrać w czołgi po raz pierwszy? Pamiętaj, że World of Tanks to gra zespołowa, a każda Twoja maszyna to oddzielna historia, nowe uzbrojenie i inne możliwości. Kiedy poznasz już zawiłości WoT i opanujesz wszystkie lekkie czołgi, spróbuj gry artylerią. To ciekawa przygoda, która pozwoli Ci zgłębić tajniki gry i stać się pro gamerem.

 

Jeśli jesteś już doświadczonym graczem, wiesz, czym jest amorak i który czołg jest OP na III tierze, to masz szanę zdobywać naprawdę pierwszorzędne nagrody. Podejmij wyzwanie i zacznij zarabiać na graniu. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego. Pozostań sobą i zawalcz w swojej ulubionej grze – WoT.

 

World of Tanks to coś dla twardych zawodników, którzy ciągle podejmują nowe wyzwania i nie boją się zmian. Trzeba mieć głowę na karku, żeby potrafić sterować tak lekkimi czołgami jak i ciężką artylerią. Współpraca z resztą drużyny nie jest łatwa, a pokonanie wroga często graniczy z cudem.

 

Możesz wygrać złoto do WoT za darmo, poświęcając swój wolny czas na grę, którą uwielbiasz. Jednak to tylko początek całej listy nagród. Do zgarnięcia oprócz złota do WoT są m.in darmowe skiny do CS:GO lub gra Wiedźmin 3: Dziki Gon.

 

Wejdz na bananki.pl i zagraj w World of Tanks zdobywając nagrody.