Jumping Back już niedługo trafi na urządzenia z systemem Android

0
Jumping Back Android
Rate this post

Młode studio deweloperskie Efektpol VR zapowiedziało właśnie swoją najnowszą produkcję – zręcznościową grę platformową w stylu retro– Jumping Back. Zostanie ona wydana już niedługo na urządzenia z systemem Android. Niedługo potem studio planuje wydać grę również w sklepie Apple App Store w wersji na urządzenia z systemem iOS. Gra będzie dostępna zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej.

Jumping Back to gra mobilna, w której gracz wciela się w postać dzielnego mechanika. Przenosi go do Los Angeles, zabierając go w niedaleką przyszłość, do roku 2019. W tym futurystycznym świecie, technologia zwariowała, a wszelkie urządzenia elektroniczne wszczęły bunt przeciwko ludzkości – ze Złym Robotem jako przywódcą tej rebelii. W tym wrogim i nieprzyjaznym środowisku poznajemy naszego głównego bohatera – mechanika z pasją i odwagą, której mógłby mu pozazdrościć niejeden superbohater. Widząc, że Zły Robot porywa piękną pannę, rzuca się do pościgu. Musi uratować dziewczynę, pokonać robota oraz przede wszystkim ocalić świat. Jak to jednak skończy się dla niego? Wszystko leży w rękach graczy!

Jumping back to bardzo dynamiczna i intuicyjna gra (jeden dotyk odpowiedzialny jest za każdą z akcji), w której nasze zadanie jest proste (ale czy takie właśnie jest naprawdę?) – musimy skakać pomiędzy stale przemieszczającymi się windami, starając się złapać uciekającego przed nami robota. Szkopuł jednak w tym, że wraz z upływem czasu jest trudniej i trudniej. Gra została wyposażona w wysokiej jakości pixelową oprawę graficzną oraz przyjemny dla ucha soundtrack, który przywodzi na myśl produkcje z przeszłości. Gracz jest w stanie przypomnieć sobie czasy legendarnych gier video. Jumping Back to gra dynamiczna, dająca dużo zabawy, a co najważniejsze – bardzo uzależniająca. Grając w nią zawsze będziesz chciał zdobyć „jeden punkt więcej” i zbliżyć się nieco do złego robota. Co jeszcze bardziej interesujące, gra oferuje kilka różnych zakończeń – mówi się, że jest ich więcej, niż w dobrze znanym klasyku – Blade Runnerze. I jesteśmy w pełni poważni!

Jumping Back zostanie wydanie już niedługo, ekskluzywnie w wersji na urządzenia z systemem Android. Niedługo potem, powinno zadebiutować również na App Store.

O  Efektpol VR

Efektpol VR to bardzo szybko rozwijająca się firma skupiająca się na produkcji gier wideo i filmów. Została założona w 2012 roku przez Marcina Nowaka i już pojawiła się na rynku. Usytuowana w Łodzi, bardzo szybko się rozwija – już teraz pracuje nad kilkoma produkcjami mobilnymi, jak i większym projektem zwanym New Life. W ostatnim czasie studio wydało również grę Fugu Bubble Quest 2 do pobrania za darmo. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na efektpol.com.