Beta testy Battlefield 1 jeszcze w tym miesiącu ? Tak, to możliwe!

0
Battlefield 1
Rate this post

Za kilkanaście dni ogólnodostępne testy Battlefield 1

Targi Gamescon 2016 zbliżają się wielkimi krokami (17-21 sierpnia) i pewnie wielu graczy spodziewa się nowych informacji dotyczących Battlefield 1. Jesteśmy pewni, że na imprezie pojawi się nowy zwiastun gry.

Dwa tygodnie temu, czyli w połowie lipca Sebastian Moritz, menadżer społeczności Electronic Arts informował, że beta testy Battlefield 1 wystartują zaraz po zakończeniu targów Gamescom 2016, a gracze którzy dołączyli do programu Battlefield Insider – będą mogli dobrać się o 3 dni wcześniej niż pozostali użytkownicy do wspomnianego tytułu.

Twórcy gry już teraz pozwalają wspomnianym Insider’om dokonać wyboru na jakiej platformie przetestują Battlefield 1. Może to oznaczać, że beta testy są naprawdę coraz bliżej i miejmy nadzieję, że gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem jeszcze w tym miesiącu otrzymamy dostęp do Battlefield 1.

Nadal nie podano informacji, który wycinek gry Battlefield 1 otrzymamy do testowania, lecz według znanego gracza, który posługuje się nickiem Westie – możemy spodziewać się jeszcze większej zawartości niż w alphie. Prawdopodobnie beta Battlefield 1 zaoferuje więcej nowych broni, map oraz pojazdów.

Na więcej szczegółów musimy poczekać mamy nadzieję, że Gamescom 2016 przyniesie wiele dobrego dla fanów Battlefield’a.