Nowe DLC do GTA Online doda motocykle?

0
GTA-Online-nowe DLC
Rate this post

Najbardziej wyczekiwany DLC do GTA Online coraz bliżej

Już niedługo do GTA Online zostanie udostępniony nowy DLC związany z motocyklami. Jeden z fanów GTATezFunz – przeczesał dokładnie piliki i odnalazł w nich informacje, które wskazują, że w DLC zostaną dodane jednoślady. Rockstar w najnowszej aktualizacji „zaszył” pliki z nowego DLC. Poniżej prezentujemy obraz na którym możemy zobaczyć nazwy tych plików :

 gta_biker_scripts_dlc-GTA Online

TezFunz sądzi, że oznaczenie ’gb’ w nazwach plików – doda zupełnie nowe misje CEO i VIP, tak jak było to w przypadku innych dodatków. Użytkownicy, którzy zarejestrują się jako VIP lub CEO w GTA Online mogą w każdej chwili wydawać polecenia innym graczom podczas wykonywanego zadania. Pliki mogą oznaczać, że nowe DLC doda motocykle lub misje związane z jednośladowymi gangami (biker_initiation), zaś inne pliki wskazują, że pojawią się nowe nieruchomości np. garaże na motocykle. Spodziewamy się również nowych tatuaży oraz ubrań.

Dodajmy, że TezFunz nie raz pokazał swoje umiejętności związane z wyszukiwaniem zaszytych informacji w GTA Online. To właśnie dzięki niemu przed premierą DLC Lowriders, Rhino Hunt oraz Halloween – dowiedzieliśmy się czego możemy spodziewać się po tych dodatkach.