Futurystyczne motocykle w GTA Online. Rockstar wprowadza nową aktualizację!

0
Aktualizacja GTA Online - Nagasaki Shotaro - Linia Śmierci
Rate this post

Kolejna porcja aktualizacji do GTA Online od Rockstar.

Najnowsza aktualizacja GTA Online dostępna jest już na serwerach. Jak widać twórcom nie brakuje pomysłów na rozbudowę gry, a każda kolejna aktualizacja pozytywnie zaskakuje. Tym razem w ręce graczy trafią jednoślady z serii Tron – kto by się tego spodziewał w GTA Online? No właśnie…

„Zmieńcie ulice Los Santos w pole stylowej, elektronicznej bitwy na śmierć i życie dzięki najnowszej aktualizacji do GTA Online. Osiągnijcie hiperprędkość na futurystycznym motocyklu Nagasaki Shotaro i rozwalcie wrogów smugą energetyczną w nowym trybie adwersarza Linia śmierci. ”

Najnowsze dzieło twórców oddaje w ręce graczy motocykle Nagasaki Shotaro, dzięki którym rozświetlimy ulice Los Santos. Zapowiada się ciekawie, lecz to jeszcze nie wszystko, czym obdarowało nas studio Rockstar.

W GTA Online pojawił się również nowy tryb: Linia Śmierci. Brzmi groźnie, lecz na czym polega? Maksymalnie czterech graczy przeniesionych zostaje na specjalnie przygotowana arenę, gdzie stoczą pojedynek na świecących motocyklach Shotaro. Podczas wyścigu gracz nie może przeciąć świetlanej smugi enegrii, pod rygorem dyskwalifikacji z gry. Żeby nie było tak łatwo, oprócz smugi przeciwnika należy omijać również własny ślad. Zapowiada się szalenie. Czekamy na Wasze relacje z rozgrywki!