Rayman Origins za dramo – zobacz!

0
Rayman Origins
Rate this post

Ubisoft oferuje graczom kolejny hit ze swojej ogromnej biblioteki. Francuska korporacja kontynuuje urodzinowe szaleństwo, udostępniając trzeci tytuł, który za darmo będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani nim gracze. Tym razem studio oferuje nam wcielenie się w rolę szybkiego i niezastąpionego Raymana.

Ubisoft w tym roku obchodzi swoje 30- lecie istnienia na rynku i z tej okazji częstuje graczy grami ze swojego obszernego katalogu. Oferta jaką serwuje nam korporacja, dostępna będzie aż do grudnia. Już teraz zainteresowani gracze cieszą się Tom Clancy’s Splinter Cell i Prince of Persia: The Sands of Time. Pierwszy tytuł jest jeszcze dostępny, ponieważ rotacja nastąpi 17 sierpnia. Tak więc właśnie i tego dnia, za darmo będziemy mogli pobrać grę Rayman Origins!

Rayman Origins zadebiutowała na rynku już w 2011 roku, zbierając oceny na poziomie 86-87%. Rayman jest jedną z najlepszych dotąd platformówek, która wzbudziła wśród graczy niemały zachwyt i dała nadzieję na kolejne równie świetne opowieści Raymana. Francuskie studio nie było obojętne na prośby fanów niezawodnego bohatera i już w 2013 roku wypuściło na rynek Rayman Legends, który również został wysoko oceniony.

Produkcja Rayman Origins dostępna będzie na Uplay, wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Poniżej możecie zobaczyć trailer do gry Rayman Origins.