Oryginalne pomysły na prezent świąteczny dla gracza

0
Rate this post

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż i pewnie pomału zaczynacie zastanawiać się, co w tym roku kupić bliskim pod choinkę. Nie jest to łatwa sprawa szczególnie, jeśli macie w rodzinie zapalonego gracza! Co mu kupić poza kolejną grą, która porwie go na długie dnie i noce? Spokojnie, w sieci wyszperaliśmy kilka ciekawych perełek, które idealnie sprawdzą się jako prezent świąteczny dla chłopaka, który mówi o sobie gracz czy też geek.

 

Retro Konsola Arcade 300 gier

Na początek cofnijmy się do lat 80. i 90. Pamiętacie jeszcze tamte gry? Jeśli nie to mamy świetny pretekst, aby sobie przypomnieć! Retro Konsola Arcade to gadżet, który przeniesie Was w czasie, bez względu na to, kiedy się urodziliście i czy mieliście okazję grywać w stare poczciwe 8-bitowe gierki. Automaty do gier Arcade wzbudzały wiele emocji. Z czego one wynikały? Otóż z tego, że aby kontynuować grę, kiedy już skończyły się ,,życia”, należało jak najszybciej wrzucić kolejną monetę lub żeton. Retro Konsola Arcade nie tylko swoim designem przypomina kultowy automat do gier. Zainstalowano w niej ponad 300 retro 8-bitowych gier rodem z poprzednich dekad! Ponadto ma wbudowany pojedynczy joystick, gdybyś chciał zagrać sam. Ale nie od dziś wiadomo, że lepiej gra się w towarzystwie! Z tego też względu do zestawu dodano jeszcze drugi kontroler do gry dla prawdziwej rywalizacji. Konsola Arcade z ponad 300 wgranymi grami ma 4.3 calowy kolorowy wyświetlacz. Można ją ładować przy użyciu kabla USB, który znajduje się w zestawie lub włożyć 4 baterie AA. Ale to jeszcze nie wszystko! Grę można podłączyć do telewizora i cieszyć się o wiele większym wyświetlaczem! Kabel także znajdziecie w zestawie. A teraz niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie chciałby dostać takiego prezentu na Święta!

Gry Retro 8-bit podręczna konsola

Kolejny gadżet, który pozwoli graczowi wyruszyć w nostalgiczną podróż do lat 80. i 90. kiedy rządziły gry 8 bitowe – Podręczna konsola z 8-bitowymi grami. Te małe urządzenie wystarczy podłączyć bezpośrednio do telewizora, aby móc cieszyć się retro grami. Pad do gry posiada specjalny joystick i dwa przycisku akcji A/B, a także klasyczny przycisk start/select (wykorzystywany głównie do pauzy). Dzięki swojemu designowi można zabrać go wszędzie, podłączyć i cieszyć się rozgrywką, niemal jak 25 lat temu.

Kubek Game Over

Kubek Game Over to gadżet dla tych, którzy cały dzień myślą tylko o tym, żeby siąść wygodnie w fotelu, odpalić napoje energetyczne lub procentowe i oddać się rozkoszy gry na konsoli. Mogą być weteranami koleżeńskich turniejów w Fifę bądź po prostu mieć odciski od pada. Ten gamerski kubek ani na chwilę nie pozwoli zapomnieć, że jest się graczem. Bo graczem się JEST, a nie BYWA! Kubek jest czarny, ale nie to go wyróżnia spośród innych kubków. Zamiast tradycyjnego ucha kubka, ma pada! I to po dwóch stronach, aby lepiej było go złapać i trzymać w dłoniach. Pady mają starannie wytłoczone przyciski – oby tylko obdarowany gracz nie pomylił kubka z prawdziwym kontrolerem! Jedno trzeba mu przyznać – prezentuje się niezwykle oryginalnie i świetnie sprawdzi się jako prezent na Gwiazdkę dla gracza.

 

Magnesy na lodówkę Super Mario Bros

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby sympatycznego hydraulika Mario. W Polsce znamy go z gier dostępnych na retro konsole i automaty. Choć postać poczciwego ludka w ogrodniczkach ewoluowała w kolejnych grach z serii Nintendo, adekwatnie do premier kolejnych generacji konsol, to i tak w Polsce Mario pozostanie wesołym i skocznym facetem z wąsem, zamkniętym w 8-bitach i żółtym cartridge’u do Pegasusa. Właśnie dla fanów kultowej gry Mario Bros stworzono nietypowe magnesy na lodówkę. To aż 80 oddzielnych magnesów modułów, na które składają się przede wszystkim Mario i Luigi i wszystko to, co otaczało ich w grze: monety, grzybki, żółwie do podbijania, kwiaty ze szczękami i przede wszystkim elementy otoczenia takie jak ceglane platformy, rury kanałowe, drzewka i wzgórza. Z tych magnesów gracz będzie mógł stworzyć planszę o gry Mario na swojej lodówce i dowolnie ją modyfikować. Jak dla nas – bomba! Możecie nam kupić taki prezent na Święta 😉

 

Antystresowy Pad PlayStation

Życie gracza bywa stresujące, szczególnie wtedy, kiedy niemożliwym do przejścia staje się kolejny level. Wtedy w ruch idą paznokcie, słodycze, energetyki, przekleństwa i obgryzione długopisy czy połamana klawiatura. Jeśli znasz gracza, który ma stresujące życie i trudności z opanowaniem nerwów – podaruj mu na Święta Antystresowy Pad PlayStaion. To typowa gąbeczka tzw. gniotek, który pomaga rozładować napięcie. Oczywiście gniotek gracza nie może być zwykłą piłeczką! Musi mieć kształt pada do gry! I tak jest w tym przypadku: Anestresowy Pad jest w kształcie czarnego kontrolera do gry. Do tego ma również nadrukowane charakterystyczne przyciski z symbolami, które zna każdy gracz: Δ, O, X, ⬜. Ten super gadżet może nie pozwoli zapomnieć o kolejnym levelu czekającym na przejście, ale na pewno pozwoli się wyluzować z uśmiechem na twarzy – tym bardziej w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Budzik Gracza GameBoy

Nie jest łatwo być graczem – zarwane noce spędzone na przechodzeniu kolejnych poziomów, a później straszna pobudka na zajęcia albo do pracy. Na szczęście jest na to rada – Budzik Gracza GameBoy! Pamiętacie jeszcze, co to gameboy? W latach 90. Nintendo wypuściło przenośną konsolę z monochromatycznym, zielonym wyświetlaczem, która szybko zdobyła serca graczy – od tej pory mogli grać kiedy chcieli i gdziekolwiek by się nie znaleźli. Game Boy pozwalał grać do 30 godzin na jednym ładowaniu baterii i jako pierwsza platforma, umożliwiła tryb gry multiplayer za pomocą tzw. cable game link. Darujmy sobie długie wstępy i przejdźmy do konkretów.

Budzik Gracza Game Boy to idealnie odwzorowana kopia szarej, przenośnej konsoli Nintendo. Również wyświetlacz zegarka jest zielony, co z pewnością będzie budzić wzruszające skojarzenia. Nawet wstawanie o świcie nie będzie tak straszne, ponieważ będzie budzik budzi gracza doskonale znaną melodią z Super Mario Bros. Brzmi super, co? Dajemy naszą gwarancję, że taki gadżet spodoba się każdemu, kto znajdzie go pod choinką!

Wycieraczka Gracza Game Over pod drzwi

Wycieraczki pod drzwiami do domu zazwyczaj są nudne i wszystkie wyglądają tak samo – brązowe albo czarne, totalnie bez wyrazu. Czasem ktoś zechce się wyróżnić i zainwestuje w wycieraczkę z nowobogackim napisem Welcome. Na szczęście ktoś wpadł na szalony pomysł i stworzył wycieraczkę dla gracza w kształcie… pada do gry! Serio! Od teraz każdy przechodzień i gość będzie doskonale wiedział kto tu mieszka! Przekraczając próg – wejdą na wyższy level. Musicie przyznać, że to bardzo oryginalny i dość ryzykowny pomysł na prezent świąteczny, ale myślimy, że prawdziwy gracz ucieszy się nawet z wycieraczki pod drzwi – o ile jest w kształcie i kolorze kontrolera do gry!

Prezenty dla graczy: https://www.toys4boys.pl/blog/nowosci/prezent-dla-gracza-w-toys4boys