DiRT Showdown za darmo! Pobierz i graj

0
DiRT Showdown za darmo

Lubisz darmowe gry? Ta Ci się spodoba!

Każdy gracz doskonale wie, że darmowych gier nigdy za wiele. Tym razem przyjdzie nam pograć w darmowe DiRT Showdown. Do kiedy trwa promocja i gdzie pobrać grę?

DiRT Showdown wydany został w 2012 roku na PC, Xboxa 360 i PlayStation 3. Gra przez długi czas po premierze cieszyła się ogromną popularnością, a średnia ocen graczy wynosi 7/10.

Na Humble Bundle ruszyła nowa akcja promocyjna, podczas której wiele gier kupicie w niższej cenie. To jednak nie jedyna miła niespodzianka przygotowana dla graczy. W ramach akcji można również zupełnie za darmo pobrać DiRT Showdown. Należy jednak się spieszyć, ponieważ promocja trwa tylko do końca soboty (14.01).

Darmowym graniem cieszyć się mogą jedynie posiadacze komputerów PC. Warto jednak pamiętać, że gra wydana została w 2012 roku, a więc bez większych problemów powinna odpalić na większości komputerów. DiRT Showdown produkcji studia Codemasters to idealna gra dla fanów wyścigowych wariacji. Jako kierowca rajdowego samochodu gracz musi wykonywać różnorakie zadania, wykazując się nie lada umiejętnościami za kółkiem.

Dla fanów samochodowej rozwałki również znajdą się atrakcje. W DiRT Showdown znajdziemy areny typu Destruction Derby, na których walczyć przyjdzie nam o przetrwanie rozwalając samochody przeciwników.

DiRT Showdown za darmo możecie pobrać tutaj.

W trakcie pobierania zachęcamy również do obejrzenia materiału DiRT Showdown: Launch Trailer.