Evolve za darmo? Tak to możliwe!

0
evolve za darmo
Rate this post

Evolve dostępne w modelu free-to-play

Evolve nie odniosło takiej popularności, o jakiej marzyli twórcy ze studia Turtle Rock. Studio nie wywiesza białej flagi i poinformowało, że Evolve będzie dostępne w modelu free-to-play z mikropłatnościami. Jednak oferta jest skierowana tylko do użytkowników komputerów osobistych (PC), zatem jeżeli posiadacie konsole PS4 lub Xbox One – nadal musicie wydać kasę na pełną wersję gry.

Użytkownicy PC jeszcze dzisiaj wieczorem będą mogli uruchomić beta Evolve. Deweloperzy gry zapewnili, że będą dostarczać częste aktualizacje oraz pełne wsparcie.

Nie podano dokładnych informacji o mikropłatnościach w darmowym Evolve, podejrzewamy, że fani uzyskają główną część gry za free, zaś w momencie gdy będą chcieli dokupić skórki, nowe bestie czy inne dodatki, trzeba będzie wyłożyć gotówkę. Jeżeli wydaliście wcześniej kasę na Evolve, to w wersja free-to-play odblokuje dla Was wszystkie możliwe opcje.

W darmowym Evolve wprowadzono kilka nowych zmian. Mowa tutaj o interfejsie użytkownika, system rozwoju postaci czy zmiany w balansie klas. Studio zadeklarowało, że poprawi również stabilność oraz wprowadzi szybsze czasy ładowania. Poniżej zamieszczamy premierowy zwiastun Evolve.