FIFA 17 zobacz jak wygląda nowa inteligencja piłkarzy

0
FIFA-17-nowa inteligencja
Rate this post

Electronic Arts przedstawia kolejne zmiany, które zostaną wprowadzone w FIFA 17.

Studio odpowiedzialne za produkcje informuje, że ich najnowsza część gry FIFA 17 – niesie zupełnie nowy system inteligencji, w której to analizowane są ustawienia zespołów, piłkarze bez futbolówki zwiększą swą aktywność i zmienią sposób poruszania się po boisku, ich reakcja i podejmowanie decyzji również ulegnie zmianie.

Co dokładnie ma wnieść nowy system ? Każdy z zawodników będzie analizował odległość od swojego rywala oraz dostępne miejsce, które pozwoli mu na lepsze wyprowadzenie ataku. W momencie gdy gracz będzie przy piłce, partnerzy z drużyny mają przeanalizować, czy możliwe jest podanie do niech, i wybiegali na wolne pole lub po prostu szukali wolnego miejsca tak aby to podanie było możliwe.

EA dodaje, że inteligentniejsi zawodnicy i zwiększona aktywność na pewno przełoży się dodatkowe możliwości w ataku. Otrzymamy wiele nowych możliwości konstruowania ataków, skoordynowane wybieganie na pozycję kilku piłkarzy jednocześnie, markowanie akcji czy wymiana pozycji pomiędzy zawodnikami i wzywanie kolegów do pomocy – to tylko niektóre nowe możliwości.

Poniżej prezentujemy Wam filmik na którym przedstawiony jest nowy system aktywnej inteligencji w FIFA 17 :