Nowe DLC do Star Wars: Battlefront. Gwiazda Śmierci oraz Łotr 1: Scarif – jeszcze w tym roku

0
Star-Wars-Battlefront-nowe dodatki
Rate this post

Fani Gwiezdnych Wojen będą uradowani!

Electronic Arts podczas konwentu Star Wars Celebration Europe przedstawił nowe dodatki, które ukażą się w nadchodzących miesiącach. Pierwszy dodatek nosi nazwę Gwiazda Śmierci i zostanie wydany jesienią (wrzesień), zaś kolejny to Łotr 1: Scarif i pojawi się pod koniec tego roku.

Na konwencie zaprezentowaną filmik z DLC Gwiazda Śmierci, który możecie zobaczyć poniżej oraz wiele ciekawych informacji na temat dodatku, które zostały również zamieszczone na oficjalnej stronie Star Wars: Battlefront :

  • Nowi bohaterowie – Twórcy potwierdzili, że wraz z dodatkiem w ręce graczy trafią dwaj nowi bohaterowie: Bossk oraz postać, na którą wszyscy czekali, uwielbiany przez fanów Chewbacca. Chewie to jeden z bohaterów, których pojawienia się w grze domagaliście się najczęściej. Nie możemy się już doczekać, aż dołączy do aktualnie dostępnych postaci, w tym swego partnera Hana Solo.
  • Walka w kosmosie – W dodatku znajdą się nowe mapy pozwalające walczyć zarówno we wnętrzu Gwiazdy Śmierci, jak i w przestrzeni kosmicznej wokół stacji bojowej.
  • Wieloetapowa rozgrywka – Swoje umiejętności będziecie mogli sprawdzić, lecąc „korytarzem” na powierzchni Gwiazdy Śmierci.
  • Nowe pojazdy, karty i wiele więcej – W dodatku Gwiazda Śmierci znajdą się nowe pojazdy, blastery i gwiezdne karty. Szczegóły zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Na Star Wars Celebration Europe poznaliśmy nazwę czwartego dodatku do Star Wars: Battlefront. DLC Łotr 1: Scarif ukaże się prawdopodobnie 16 grudnia tego roku (tak wynika z koncepcyjnej grafiki) i odnajdziemy w nim bohaterów i planetę z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.