Gogle Sony podłączymy do PC, XOne i Nintendo Wii U!

0
PS VR
Rate this post

Gears of War i Forza Horizon 3 dostarczą nam jeszcze większej ilości wrażeń dzięki PlayStation VR. Urządzenie na dniach trafiło na rynek i użytkownicy nie omieszkali przetestowania gogli na różne sposoby. Jak się okazuje, urządzenie można łączyć nie tylko z PlayStation 4.

Ostatnio w sieci pojawiły się pierwsze sygnały na temat możliwości podłączenia PS VR do  urządzeń innych niż PS4. Użytkownicy odkryli, że poprzez HDMI możemy podłączyć gogle pod komputer osobisty, XOne czy Nintendo Wii U.

Na razie nie ma co liczyć na rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości, ale wszyscy zainteresowani tematem mogą skorzystać z trybu kinowego. W tej sytuacji gogle od Sony posłużą nam jako ekran. Twórcy PS VR w ten sposób pozwalają użytkownikom na zapoznanie się z biblioteką PlayStation 4.

Całość jest o tyle ciekawa, że z takiej opcji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani posiadacze PC. Wydaje się, że już niedługo użytkownicy komputerów osobistych przygotują specjalne modyfikacje, programy a może nawet gry wykorzystujące PlayStation VR. W takiej sytuacji gogle okażą się najtańszą opcją dla wirtualnej rzeczywistości, którą wykorzystamy nie tylko na PS4.