Na pudełkach No Man’s Sky naklejki zasłaniają symbol rozgrywki w sieci!

0
No Man's Sky Multiplayer
Rate this post

Zamieszanie wokół rozgrywki sieciowej w No Man’s Sky zaszło już tak daleko, że nawet opakowania do gry zostały nieprawidłowo oznakowane. Jak widać deweloperzy sami do końca nie mogli się zdecydować, czy w grze będzie można spotkać innych graczy czy też nie.

Na opakowaniu europejskiej edycji limitowanej No Man’s Sky znaleźć można naklejkę z informacją o klasyfikacji wiekowej gry. Po zerwaniu nalepki oprócz klasyfikacji PEGI widnieje również ikonka symbolizująca tryb multiplayer dostępny w grze.

Na chwilę obecną w grze nie znajdziemy jednak trybu multiplayer, ani innych możliwości pozwalających na nawiązywanie interakcji z pozostałymi graczami (obecnie można podejrzeć jedynie nazwy planet oraz zwierząt nazwanych przez innych odkrywców kosmosu). Czy w przyszłości do No Man’s Sky dodany zostanie tryb multiplayer? Tego na chwilę obecną nie wiadomo, bowiem deweloperzy nie odpowiadają wprost na zadawane pytania albo całkowicie je ignorują. Początkowo w grze miała pojawić się minimalna szansa na znalezienie innych graczy, co również nie dawało wielkich nadziei na wspólną rozgrywkę.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać, aż Hello Games oficjalnie wyjaśni całe zamieszanie.

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/