W co najchętniej grają Polacy?

0
W co najchętniej grają Polacy?
Rate this post

Popularność gier on-line sprawiła, że na rynku wciąż pojawiają się nowe produkcje. Lubimy grać w gry akcji, strategiczne czy przygodowe. Niektóre z nich zdobyły pozycję kultowych, inne pojawiają się tylko na chwilę. Granie w sieci stało się ulubioną formą rozrywki dużej części młodzieży, ale też dorosłych. Nic dziwnego, bo wiele z nich to wartościowe produkcje. Dobra gra to idealny sposób na odreagowanie stresu po trudnym dniu w pracy lub szkole. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy komputer i dostęp do sieci.

Poniżej przedstawiamy ranking najpopularniejszych gier. Mamy nadzieję, że okaże się pomocny osobom, które mają kłopot z wyborem.

Serial Cleaner

Dwuwymiarowa gra osadzona w gangsterskim klimacie Ameryki lat 70-tych XX w. Gracz wciela się w postać specjalizującą się w czyszczeniu miejsc zbrodni. Celem jest pozbycie się ciał, śladów krwi i innych dowodów zbrodni w taki sposób, aby nie dać się zauważyć policjantom. W grze premiowany jest refleks i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Polecamy!

Thumper

Gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest pokonanie wielkiej głowy będącej zagrożeniem dla świata. Zabawa polega na naciskaniu przycisków w rytm muzyki, przeskakiwaniu na boki po równoległych torach. Gracz musi wykazać się zręcznością, aby zdobywać bonusy i unikać wszechobecnych pułapek na różnych poziomach trudności. Niewątpliwą zaletą gry jest świetna oprawa graficzna i dynamiczna muzyka elektroniczna.

Guild Wars 2: Path of Fire

Kontynuacja kultowej gry MMORPG Guild Wars 2. Celem rozgrywki jest ochrona południowego królestwa Elony i pustyni Crystal Desert przed natarciem boga wojny Balthazara. Po strefie walki gracz może się poruszać pieszo lub na grzbiecie wierzchowca, który jest również nieocenioną pomocą w walce. Dodatkowo, twórcy gry rozbudowali produkcję o dziewięć elitarnych specjalizacji dla bohaterów, nową siedzibę gildii oraz bogaty arsenał broni. Guild Wars 2: Path of Fire wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Far Cry 5

Pierwszoosobowa gra akcji, w której gracz wciela się w policjanta, mającego za zadanie rozpracowanie organizacji przestępczej działającej pod przykrywką sekty. Na gracza czeka wiele aktywności do wykonania, zarówno tych głównych, jak i pobocznych. Do walki z sadystycznym przywódcą sekty gracz ma do dyspozycji duży arsenał broni, liczne pojazdy i rozbudowany system craftingu. Dodatkowo, stworzono możliwość oswajania dzikich zwierząt, które mogą pomóc w osiągnięciu głównego celu.

Filary ziemi

Gra przygodowa, powstała na podstawie powieści Kena Folletta pod tym samym polskim tytułem. Akcja toczy się w XII wieku w Anglii, w czasie krwawej walki o sukcesję po królu Henryku I. Tłem konfliktu jest budowa katedry w fikcyjnym mieście Kingsbridge, która została obarczona wieloma trudnościami i przeszkodami. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek logicznych oraz eksplorowaniu kolejnych lokacji. Obowiązkowa pozycja dla miłośników gier z historią w tle!

Jeśli lubisz ten sposób spędzania wolnego czasu, wybierz dostawcę Internetu, który zapewni ci szybkie, stabilne łącze oraz korzystne warunki umowy. Nie ma nic bardziej frustrującego niż zakłócenia transferu podczas ważnej rozgrywki! Zapoznaj się z ofertą firm w twojej okolicy i wybierz dopasowaną do swoich potrzeb. Warto zwrócić uwagę na ofertę internetu bez zobowiązań UPC, która oferuje do 250 Mb/s w pakiecie za 79,99 zł. Infrastruktura światłowodowa, którą dysponuje ten operator, zapewnia stabilne połączenie i szybki transfer, gwarantując tym samym świadczenie usług na najwyższym poziomie.