Kolejne 30 minut gameplayu z Watch Dogs 2

0
Watch Dogs 2
Rate this post

Najnowsze nagranie z pokazu Watch Dogs 2.

Na najnowszym gameplayu z Watch Dogs 2 zaprezentowany zostaje główny bohater oraz kilka ciekawych opcji dostępnych w grze, jak zamawianie samochodu, latanie dronem oraz interwencja policji.

Główny bohater Marcus Holloway podczas rozgrywki będzie miał możliwość zamówienia samochodu przez telefon. Jak widać na nagraniu pojazd pojawia się tuż przed nim, a więc znalezienie naszego samochodu nie będzie trudne. W grze istnieje również możliwość wykupienia dostępu do kolejnych aut. Aby tego dokonać musimy udać się do salonu. Każdy pojazd posiada oczywiście swoją cenę, a więc warto oszczędzić wcześniej trochę gotówki.

Dron w rękach Marcusa

W Watch Dogs 2 do dyspozycji graczy trafi również dron, za pomocą którego będzie można obserwować okolicę z lotu ptaka. Bajer przydatny szczególnie podczas trudnych misji, gdzie wymagane jest ustalenie pozycji przeciwnika. Lot ograniczony jest wyłącznie zasięgiem radiowego nadajnika.

Hakowanie w locie…

A raczej w biegu. Podczas biegania po mieście możemy hackować telefony wszystkich napotkanych przechodniów. Podczas włamania do telefonu widzimy oczywiście krótką informację o jego właścicielu, co może nam pomóc w określeniu jego profilu. Na dołączonym nagraniu pokazany jest przechodzień zakwalifikowywany jako brutalny małżonek. Co więc stoi na przeszkodzie, aby podrzucić mu kilka wrażliwych informacji i doprowadzić do wpakowania go za kratki? Z pewnością już nikogo nie skrzywdzi.

Co więcej?

Watch Dogs 2 pozwala graczom na obserwowanie policjantów podczas służby. A jak by tak podrzucić kilka fałszywych informacji jednemu z funkcjonariuszy? No i właśnie tak możemy wywołać wojnę na ulicach miasta pomiędzy policją a gangami.

Premiera Watch Dogs 2 zaplanowana jest na 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Oznacza to że wszystkie dostępne w grze funkcje już nie długo będziemy mogli przetestować osobiście.