Overwatch – Torbjorn pozbawiony mocy!

0
Torbjorn Overwatch
Rate this post

Aktualizacja osłabiająca postać Torbjorna dostępna będzie już w lipcu.

Torbjorn to z reguły niepozorna i na pierwszy rzut oka dość słaba postać w porównaniu z innymi bohaterami. Torbjorn posługuje się młotem, dzięki któremu może dokonywać napraw wieżyczek oraz może takowe wznosić. Jak się okazało obrażenia zadawane przez wieżyczki są stanowczo za wysokie, co deklasyfikuje pozostałych bohaterów i wprowadza zamęt w rozgrywce.

Jeff Kaplan, główny projektant gry zapowiedział, że wieżyczki stawiane przez Torbjorna zostaną poprawione, dzięki czemu będą zadawały o 30% mniejsze obrażenia. Problem z wieżyczkami Torbjorna dotyczy jedynie konsolowej wersji gry, a więc użytkownicy komputerów stacjonarnych nie odczują różnicy. Posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One spotkają się z aktualizacją już w drugiej połowie lipca – dokładna data nie jest jeszcze znana.

Torbjorn to nie jedyna postać która doczekała się osłabienia swoich umiejętności. Całkiem niedawno zmian doczekała się postać Trupiej Wdowy, gdzie osłabiony został alternatywny strzał (obrażenia zmniejszono z 15 na 12) oraz McCree, któremu zmniejszono obrażenia umiejętności z 70 do 45, a czas przeładowania zwiększono do 0,3 sekundy z 0,75.