No Man’s Sky – zobaczcie co przyniósł ze sobą Patch 1.1

0
Patch 1.1 do No Man's Sky
Rate this post

Budowanie bazy, poprawki w grafice i tryb survival, to nie wszystko co przyniósł patch 1.1 do No Man’s Sky. Zobaczcie zwiastun tego, co jeszcze na nas czeka!

Patch 1.1 do No Man’s Sky wylądował już na PC i PlayStation 4, przynosząc sporo nowości. Od teraz w grze mamy do dyspozycji trzy tryby rozgrywki: Normal ModeCreative Mode i Survival Mode. Pierwszy z nich jest trybem, który do tej pory mogliśmy poznać w grze. Tryb Creative stawia na eksplorację galaktyki bez limitów, a tryb Survival znacznie podnosi trudność rozgrywki – przeciwnicy stają się silniejsi, a zasoby na planetach znacznie ograniczone.

Kolejną nowością, jaka zawitała w No Man’s Sky jest budowanie bazy. Baza składana jest z gotowych modułów, jest zdolna do przebudowy lub do całkowitego rozbioru. Po rozebraniu bazy odzyskujemy surowce, a ją samą możemy postawić w zupełnie nowym miejscu. Baza posłuży nam do hodowli roślin, a także jako magazyn na surowce i sprzęt. Znajdzie się w niej także laboratorium, gdzie rekrutowane przez nas obce formy życia będą opracowywać nowe technologie.

Przebywając na danej ostacji ksmicznej, będziemy mogli teleportować się do bazy i z powrotem.

To jeszcze nie koniec nowości. W No Man’s Sky znacznie poprawiona została grafika – możemy na przykład włączyć wygładzanie krawędzi TAA. Ponadto wprowadzone zostały siatki towarowe, nowe typy surowców oraz zmiany w optymalizacji tytułu.

Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie No Man’s Sky, a poniżej możecie obejrzeć trailer przedstawiający zmiany.