Wsteczna kompatybilność Xbox One zyskała kolejne trzy tytuły

0
DeathSpank
Rate this post

Kolejny tytuł dodany do wstecznej kompatybilności

Gigant z Redmond dodaje kolejne trzy gry, które możemy odpalić dzięki specjalnej funkcji jaką jest wsteczna kompatybilność dostępna na konsoli Xbox One. Pracownik Microsoftu a dokładnie Major Nelson udostępnił na swoim blogu informację, że zostały dodane trzy nowe gry. Znajdziemy się coś dla fanów akcji, hack and slash oraz będziemy musieli wysilić swoje szare komórki – nie są to jakieś topowe gry, jednak są one bardzo przyzwoite.

Pierwszą z nich jest Gataling Gears – gra akcji, która jest nieco podobna do pamiętnego klasyka Alien Breed. Mnóstwo wybuchów, zero wysilania komórek, rozpierducha na całego!

Kolejną grą, którą dodano do wstecznej kompatybilności jest DeathSpank: Thongs of Virtue, czyli hack’n’slash – gra w stylu Diablo, lecz ze dużą dawką humoru.

Trzecią i ostanią grą grą, która wylądowała w tej funkcji jest Bejweld 3. Jest to klasyczna gra logiczna, w której musimy ułożyć jak najdłuższy łańcuch takich samych klejnotów.

Jeżeli ktoś z Was posiada którąś z wymienionych gier na płytce, może bez problemu załadować ją do konsoli Xbox One. Poniżej zamieszczamy filmiki wszystkich trzech tytułów.