Nowe laptopy z kartami graficznymi GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050

0
Nowe laptopy z kartami graficznymi GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050
Rate this post

Jeszcze przed rozpoczęciem targów CES w najbliższą środę, na których można się spodziewać wielu ekscytujących zapowiedzi od firmy NVIDIA, chcielibyśmy poinformować, że karty graficzne GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 oficjalnie trafiają do laptopów.

Będące tymi samymi procesorami graficznymi z dokładnie tymi samymi nowatorskimi funkcjami co desktopowi bracia, karty graficzne z serii GeForce® GTX 1050 zapewniają doskonałe wrażenia w grach na laptopach o grubości zaledwie 17mm i obsługują najnowszą odsłonę techniki NVIDIA BatteryBoost™, wydłużającej czas działania akumulatora.

Laptopy z kartami GeForce GTX 1050 Ti oraz 1050 oprócz płynnej rozgrywki umożliwiają:

  • Osiągnięcie do 3X większej wydajności oraz sprawności energetycznej w porównaniu do procesorów graficznych poprzednich generacji.
  • Zabawę zarówno klasycznymi jak i najnowszymi grami w rozdzielczości 1080p i 60 kl./s z dodatkowym wsparciem dla najnowszych funkcji DirectX™ 12.
  • Korzystanie z zaawansowanych technik graficznych, takich jak NVIDIA GameWorks™, które zapewniają więcej realistycznych wrażeń.
  • Wsparcie aplikacji GeForce Experience™, bramy do świata gier PC, umożliwiającą aktualizację najnowszych sterowników Game Ready, optymalizację zainstalowanych gier oraz dzielenie się z innymi najlepszymi fragmentami rozgrywek.
  • Tworzenie zdjęć dzięki NVIDIA Ansel™, rewolucyjnej metodzie wykonywanie zaawansowanych zrzutów ekranu w grach.
  • Wyjątkowo gładki obraz w grach dzięki wykorzystaniu techniki NVIDIA G-SYNC™ (tylko w wybranych modelach laptopów).
  • Wykorzystanie umiejętności overclockerskich tak jak w desktopowych komputerach.

Nowe laptopy z kartami graficznymi GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050W pierwszym kwartale tego roku na rynku pojawi się ponad 30 modeli laptopów z tymi kartami od wiodących producentów. Na targach CES zostaną zaprezentowane miedzy innymi produkty firm Acer, Alienware, ASUS, Dell, HP, Lenovo oraz MSI. Wiele modeli będzie dostępnych w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Zostaną wyposażone w najnowszą mobilną platformę Kaby Lake firmy Intel.