Okładka, nowe screeny oraz trailer PES 2017

0
PES-2017-3
Rate this post

Nowy trailer i screeny z PES 17

Producent PES 17 poinformował, że podpisał umowę z FC Barcelona, na mocy której piłkarze z Katalonii będą wspierać wizerunkowo serię PES’a. Dzięki temu Konami ujawniło okładkę nadchodzącego Pro Evolution Soccer 2017, na którym zobaczymy pięciu znanych piłkarzy Barcelony – Messi, Suarez, Neymar, Rakatic oraz Pique.

PES-2017-okladka

Oczywiście nie jest to jedyny owoc współpracy pomiędzy Konami a klubem z Katalonii. Czołowi piłkarze Barcelony zostaną odwzorowani z chirurgiczną precyzją, dowód możecie zobaczyć poniżej. Stadion Camp Nou również zostanie odwzorowany w najmniejszym detalu.

– Dzięki bliskiej współpracy z Barceloną możemy przedstawić serię PES ogromnej rzeszy fanów na świecie. Partnerstwo da nam dostęp do najlepszych graczy we współczesnej piłce i jednego z najbardziej szanowanych i ambitnych klubów. Seria PES słynie z realizmu i kontroli nad piłką, dlatego połączenie tak uzdolnionej drużyny z produkcją promującą taki sposób gry jest perfekcyjne – Tomotada Tashiro, szef Konami Digital Entertainment.

Dla Katalońskiego klubu jest to również ważne porozumienie, ponieważ będzie promował swój klub wśród miliony graczy.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc podpisać porozumienie z Konami, które zostało tym samym partnerem premium klubu. Konami jest naszym strategicznym partnerem, który pozwoli nam przybliżyć FC Barcelonę milionom graczy na świecie. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy klub, zawodników i Camp Nou, perfekcyjnie odtworzone w najbliższej odsłonie PES oraz kolejnych edycjach – Manel Arroyo, wiceprezydent FC Barcelony ds. marketingu i komunikacji.