Premierowy zwiastun ReCore i garść informacji o premierze

0
ReCore premiera i zwiastun
Rate this post

Premiera ReCore coraz bliżej! Co o niej wiemy?

Jak już zapewne zauważyliście, ilość materiałów promocyjnych gry ReCore jest mocno ograniczona. Twórcy skupili się na dopracowywaniu gry – niestety, kosztem ilości publikowanych zwiastunów oraz filmów prezentujących fragmenty rozgrywki.

Gra zapowiada się jednak bardzo ciekawie, co widać również na najnowszym zwiastunie. Wielkim zaskoczeniem może okazać się również cena gry, bowiem ReCore w dniu premiery kupimy za jedyne 139 zł. Skąd pomysł na tak niską cenę? Otóż Amerykańska korporacja za pomocą niskiej ceny walczyć będzie z pozostałymi wrześniowymi premierami.

Na opublikowanym materiale zobaczyć można fragmenty z rozgrywki oraz zapowiedzi wydarzeń będących częścią gry. Dodatkowo zwiastun ukazuje fragmenty walki z przeciwnikami polującymi na rdzenie.

Premiera ReCore odbędzie się 16 września na komputery PC oraz konsolę Xbox One. Gra wydana zostanie również w edycji kolekcjonerskiej z ogromną figurką głównych bohaterów. Więcej informacji na temat zawartości edycji kolekcjonerskiej znajdziecie w artykule unboxing ReCore.