Touchdown Hero po raz kolejny podbija amerykański rynek!

0
Cherrypick Games
Rate this post

Warszawskie studio Cherrypick Games chwali się następnym wielkim sukcesem na najbardziej dochodowym i prestiżowym rynku świata. Ich wielki mobilny przebój – Touchdown Hero, który pobrano już ponad 3,2 miliona razy, po raz kolejny został doceniony w USA. Wraz ze startem ligi NFL grę wyróżniono w najgorętszej obecnie kategorii „Game on the gridiron”, do której trafiły najlepsze produkcje poświęcone futbolowi amerykańskiemu.

Touchdown Hero po premierze w 2015 roku natychmiast zdobyło serca graczy na całym świecie, zgarniając przy tym liczne nagrody i wyróżnienia w sklepach w ponad 100 krajach na świecie, w tym App Store (Best New Game m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii czy Indiach), Google Play Store, Amazon Appstore na całym świecie, a w niecałe trzy tygodnie pobrano ją aż 1 milion razy.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że gra której premiera odbyła się 2 lata temu nadal przyciąga olbrzymie zainteresowanie graczy i zdobywa kolejne nagrody. Ostatnie wyróżnienie Touchdown Hero jest tym bardziej cenne, że miało miejsce na kluczowym pod względem przychodów rynku i to w bardzo gorącym, dla Amerykanów, okresie. Zakładamy, że pozwoli to nam na zdobycie kolejnych setek tysięcy graczy”. – powiedział Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games.

Touchdown Hero to zręcznościowa gra w stylu endless runner, w której gracze przesuwając palec po ekranie, kontrolują bieg zawodnika futbolu amerykańskiego. Ich celem jest zręczne manewrowanie pomiędzy szarżującymi przeciwnikami i pokonanie jak największego dystansu. W sytuacjach krytycznych, gracze mogą skorzystać z palety ruchów specjalnych, pozwalających wydostać się z opresji. Grę okraszono klimatyczną pikselową grafiką.

Główne cechy gry:

  • Darmowa rozgrywka bez ograniczeń
  • Wciągający i łatwy do opanowania gameplay
  • Wyjątkowa opcja slow-motion
  • Ogromna ilość dodatkowych skórek, zawodników i drużyn
  • Różni przeciwnicy, zmieniające się otoczenie oraz warunki pogodowe
  • Old-schoolowa grafika
  • Muzyka i efekty dźwiękowe w klimatycznym stylu retro