Badass Hero i Yet Another Zombie Defense HD na PGA!

0
Badass Hero
Rate this post

Jeśli wybierasz się do Poznania, koniecznie wpadaj na stoisko Awesome Games Studio, gdzie Badass Hero i Yet Another Zombie Defense pojawią się w wersji grywalnej!

Badass Hero i Yet Another Zombie Defense HD na PGA! Przenieś się w świat prosto z komiksu, zbieraj tusz i pozbywaj się każdego, kto stanie na Twej drodze w niesamowicie wybuchowym i ociekającym akcją Badass Hero… A także zmierz się z hordami zombiaków, aby udowodnić, że to właśnie TY potrafisz przetrwać najdłużej w Yet Another Zombie Defense HDAwesome Games Studio zawita na PGA i zaprasza wszystkich do ogrania swoich tytułów. Badasss Hero i Yet Another Zombie Defense HD znajdują się w hali 5G, na stoisku 97.

Badass Hero to platformowa strzelanina z gatunku roguelite, której akcja toczy się w komiksie. Wyjątkowo dynamiczny gameplay, proceduralna generacja poziomów oraz losowe przedmioty sprawiają, że każda rozgrywka jest inna. Gameplay opiera się na strzelaniu do wrogów przy jednoczesnym unikaniu pocisków, pułapek i przeszkód. Za tusz pozyskany z pokonanych przeciwników możesz ulepszyć swojego bohatera, a za agresywny i dynamiczny styl walki zostaniesz wynagrodzony jego większą ilością! Musisz jednak zachowywać nieustanne skupienie – inaczej zginiesz szybciej, niż myślisz. Kluczem do sukcesu jest bowiem opanowanie zdolności bohatera oraz znajomość zachowań przeciwników. Wszystko to podane w nowoczesnej, oryginalnej, komiksowej grafice 2D. Udowodnij, że jesteś prawdziwym twardzielem, a porządek w komiksowym multiwersum zostanie przywrócony!

Badass Hero jest dostępne we Wczesnym Dostępie na Steamie. W najnowsze demo będzie można zagrać na PGA w hali 5G, stoisko 97.

Yet Another Zombie Defense HD to strzelanina na PC z widokiem z góry z elementami strategicznymi. Twoim głównym zadaniem jest bronienie się przed hordami czającymi się w ciemnościach, które atakują każdej nocy. Możesz wybierać spośród wielu zróżnicowanych broni i montować je na wieżyczkach obronnych, a także ustawiać barykady, aby przetrwać tak długo jak potrafisz. To tytuł skierowany dla graczy, którzy lubią testować swoje umiejętności, szukając optymalnych strategii. Walcz o najlepsze wyniki w rankingach! Gra zawiera przy tym tryby współpracy – zarówno online, jak i lokalnie – gdzie można zmierzyć się z zombiakami w towarzystwie trzech znajomych, oraz tryb deathmatch, gdzie każdy walczy z każdym! Fale wrogów stają się coraz potężniejsze, a jako jedyny ocalały stoisz w obliczu nieuniknionej śmierci. Pytanie tylko – jak długo TY jesteś w stanie przetrwać?

Na PGA dostępna będzie zremasterowana wersja tytułu w hali 5G, stoisko 97.