Sniper: Ghost Warrior 3 – zaprezentowano nowy zwiastun

4
Sniper-Ghost-Warrior-3

Zupełnie nowy zwiastun Sniper: Ghost Warrior 3!

Polski Deweloper CI Games udostępnił w sieci kolejny zwiastun Sniper: Ghost Warrior 3, który został pokazany ujawniony z okazji trwającej imprezy TwitchCon w San Diego.

W zwiastunie możemy zobaczyć wypchane po brzegi kilkusekundowe akcje, na których zaprezentowano bezpośrednią walkę z wrogami, jak i ‚likwidowanie’ wrogów na odległość. Wideo prezentuje się naprawdę świetnie, ponieważ otoczenie pokazano w różnych porach dnia i nocy.

Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 3 została zaplanowana na 27 stycznia 2017 roku i zostanie wydana na PC, PS4 oraz Xbox One. Wcześniejsze pogłoski donosiły, że gra miała zostać wydana latem tego roku, jednak przeniesiono ją, tak aby każdy detal został dopracowany do maksimum!

 • Mateusz

  Świetny trailer, dzięki za ten artykuł chłopaki! Na tym trailerze świat gry wydaje się być tak potężny. Ten zwiastun jest o wiele lepszy od poprzedniego. Nie mówię, że poprzedni był zły, wręcz przeciwnie, był poprawny, ale nie urywał d**y 🙂 Jedyne co to ta piosenka trochę nie pasuje mi do wojskowych klimatów. Tekst jak najbardziej, ale sama muzyka jest za bardzo „macho”. Natomiast potężne mapy zawsze na propsie!

  • Czesław Ziobro

   „Jedyne co to ta piosenka trochę nie pasuje mi do wojskowych klimatów.
   Tekst jak najbardziej, ale sama muzyka jest za bardzo „macho”. Natomiast
   potężne mapy zawsze na propsie!” i tam i tam:) a co byś chciał song zespołu „Zryte berety” z festiwalu w Kolbergu:)? Nie jest źle, powiem więcej – mnie pasuje jak najbardziej. Co jak co, ale do grafiki czy scieżki nie ma sie za co przyczepić. Nie przekonasz mnie na „nie” do piosenki.

   • Maldy

    Mi też się podoba

   • Mateusz

    Jak uważasz, nie chcę Cie przekonywać. Po prostu mi osobiście ta piosenka nie podchodzi. Szczerze mówiąc o wiele bardziej pasował by mi tu jakiś mocny metal albo rap z porządnym bitem. Nie wiem jak na tobie ale trailer CoD Ghost z kawałkiem Eminema robił na mnie świetne wrażenia. No ale cóż są gust i guściki. Jak dla mnie ścieżka dźwiękowa w grze to coś na co zwracam dużą uwagę więc mam tylko nadzieję, że ta piosenka nie trafi do soundtracku z tej gry.